«Шлюб – це союз чоловіка і жінки» – на День Конституції у Чернівцях пройшов масштабний марш «Всі разом за сім’ю!»

Актуально
01.07.2021
«Шлюб – це союз чоловіка і жінки» – на День Конституції у Чернівцях пройшов масштабний марш «Всі разом за сім’ю!»

Понад тисячу чернівчан об’єдналися для проголошення просімейної позиції та святкування фестивалю родини. Умисно організатори провели просімейну подію на День Конституції України, адже саме головний закон стверджує, що «шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка». А в преамбулі згадується про усвідомлення відповідальності «перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями». Враховуючи це, оргкомітет фестивалю виготовив навіть спеціальні рол-апи із тематичними цитатами із закону.

Вшосте у Чернівцях пройшов марш на захист сімейних цінностей «Всі разом за сім’ю!» Традиційно урочисте відкриття цього сімейного свята розпочалося гімном України у виконанні чернівецького військового оркестру. Саме під акомпанемент цього оркестру щорічно крокує вулицями колона учасників фестивалю.

Розпочалося дійство біля будівлі Чернівецької міської ради. Там учасників ходи привітали представники Чернівецької ОДА та священники. Потім колона вирушили по вулицях О. Кобилянської, Т.Г. Шевченка та Головної до парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка. На завершення мирної ходи, там пройшов «Фестиваль сім’ї» із різними локаціями. Гостей чекали майстер-класи по рукоділлю, спортивні майданчики, ігри для дітей, конкурси та вікторини.

Усім діткам організатори подарували яскраву брендовану кульку «Всі разом за сім’ю!» Саме такі кульки прикрашали колону під час ходи та майоріли у парку. Люди тримали в руках транспаратнти та плакати із різними надписами, декларуючими цінність життя, подружжя, сімейних природних  цінностей.

Організатори фестивалю та маршу зазначають, що ці заходи – це можливість прийняти спільну відповідальність за виклики, які стоять перед сім’єю. «Це спосіб об’єднатися у «один могутній голос» і висловити свою християнську позицію про те, що сім’я — це не десятки різних гендерів, і не союз двох чоловіків чи двох жінок. Сім’я — це добровільний союз чоловіка і жінки, бо саме про це йдеться не лише у головному духовному Законі — Біблії, а й в основному законі держави — Конституції України», – кажуть учасники оргкомітету.

Нагадаємо, під час теплих місяців по країні прокотилася хвиля подібних сімейних маршів та фестивалів у різних містах: Київ, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Новоград-Волинський, Бердичів, Костопіль (Рівненська обл), Львів, Луцьк, Миколаївка (Донецька обл), Никифорівка (Донецька обл), Тараща (Київська обл), Крюківщина (Київська обл), Райгородок (Донецька обл), Одеса, Рівне, Тучин (Рівненська обл), Херсон, Приозерне (Херсонська обл), Біла Церква (Київська обл), Каховка (Херсонська обл), Конотоп (Сумська обл), Дружківка (Донецька обл).

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram