Депутати місцевих рад всіх рівнів звертаються до центральних органів державної влади із вимогою захистити інститут сім’ї в Україні та заборонити пропаганду та унормування ідей ЛГБТ. Це пов’язано із сучасними викликами та загрозами, які почали активно виникати з 2015 року – на рівні законодавчих ініціатив і рішень органів виконавчої влади.

Відбувається впровадження експериментів щодо людської ідентичності, агресивно пропагандуються одностатеві відносини. Сексуальні відхилення і викривлені уявлення про сім’ю просуваються у публічному просторі як варіант норми. Детально про це – у спецпроекті руху «Всі разом!», який називається «Не вирізайте сім’ю в Україні».

Такі тенденції викликають обурення у громадян в усіх регіонах України. Тому депутати як представники місцевих громад, виконуючи волю своїх виборців, стають на захист інститут сім’ї і ухвалюють відповідні рішення. Спочатку це були поодинокі ініціативи окремих депутатів, а тепер це масштабна кампанія по всій Україні – марафон місцевих рад на захист сім’ї і свободи, проти гендерної концепції і гомодиктатури!

Заохочуємо місцеві ради і вашого регіону ухвалювати Рішення про звернення до центральних органів влади з метою захисту інституту сім’ї.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОЕКТ РІШЕННЯ МІСЦЕВОЇ РАДИ

КАРТА РІШЕНЬ МІСЦЕВИХ РАД

Львівська Волинська Рівненська Хмельницька Тернопільська Житомирська Чернівецька Чернігівська Київська Сумська Полтавська Донецька Дніпропетровська Черкаська Одеська Запорізька Херсонська Закарпатська Ів.Франківська

МІСЦЕВІ ДЕПУТАТИ ВИМАГАЮТЬ:

  1. Зберегти чинну редакцію статті 51 Конституції України, у якій декларується, що шлюб ґрунтується на вільній згоді чоловіка та жінки.
  2. Вилучити словосполучення «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» з Кодексу законів про працю України та з інших законів, законопроектів і урядових документів, як такі, що несуть виключно ідеологічне та антинаукове навантаження, та не допустити включення цих словосполучень у нові закони та нормативно-правові акти.
  3. Не допустити ухвалення закону України «Про цивільне партнерство», що передбачено п.6 статті 105 Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.
  4. Виключити з регулятивних правових актів у освітній сфері та з текстів підручників норми і положення про статеве виховання, що ставлять за мету «подолання гендерних стереотипів».
  5. Заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури» тощо. Ухвалити Закон України «Про заборону пропаганди гомосексуалізму».
  6. Створити Міністерство у справах сім’ї або запровадити інститут Урядового уповноваженого з питань сім’ї. На відповідні посади призначити людей, які відомі своєю відданістю справі захисту інтересів сім’ї та моральності в українському суспільстві.
  7. Зупинити процес внесення змін до Конституції України та інших нормативно-правових актів в частині викривлення дефініцій сім’ї, шлюбу, батьківства, материнства й дитинства.