ЦІННОСТІ РУХУ «ВСІ РАЗОМ!»

Для себе ми сформулювали п’ять блоків суспільного життя, які є об’єктом нашого інтересу: Безпечне суспільство, Повноцінна сім’я, Релігійна свобода, Міцне здоров’я, Піклування і солідарність. Це наші цінності.

Безпечне суспільство
— відкрита влада і справедливі суди;
— протидія злочинності і корупції;
— гідна освіта і професійний розвиток;
— відповідальні засоби масової інформації;
— піклування про навколишнє природне середовище.

 

Повноцінна сім’я
— пріоритет інституту сім’ї у державній політиці і стратегії;
— шанування зв’язків між поколіннями;
— дошлюбний і сімейний супровід;
— відповідальне батьківство і шанобливе дитинство.

 

Релігійна свобода
— плекання поваги до національної християнської спадщини;
— підтримка місійної роботи церков;
— захист прав людей вільно і публічно сповідувати свою віру;
— викладання у школах курсу «Християнська етика».

 

Міцне здоров’я
— якісна медицина та охорона здоров’я;
— реалізація спортивних програм;
— протидія вживанню тютюну, алкоголю, наркотиків;
— профілактика поширення ВІЛ/СНІД.

 

Піклування і солідарніть
— організація і проведення доброчинних кампаній;
— піклування про хворих, самотніх і малозабезпечених;
— супровід осіб, що потрапили у складні обставини;
— соціальна реабілітація і адаптація.
Постійно триває формування команд по кожному з цих напрямків. Тому, незалежно від того, чи є у Вас організація, чи такої немає, і якщо Ви солідарні з цими пріоритетами, – будь ласка, вийдіть на зв’язок якнайшвидше. В особистому спілкуванні ми зможемо детально узгодити формат співпраці.

«Вікно життя» — можливість дитині вижити. Що трапилось у Івано-Франківську?
04.06.2020

Майже щотижня фіксуються дані про викинутих чи мертвих немовлят.  Соціальні працівники і медики припускають, що дитячих смертей було би менше, якби жінки знали про «вікно життя».

Олена Зеленська і «Партнерство Біарріц»: рекордна кількість дизлайків
02.06.2020

Відео про ініціативу Олени Зеленської приєднання до міжнародного «Партнерства Біарріц» зібрало рекордну кількість дізлайків.

В Іллінцях на Вінниччині розмістили білборд «Всі разом – за сім’ю!»
02.06.2020

В останній день весни на Вінничині з’явився просімейний дизайнерський білборд. Тепер яскравий надпис «Всі разом – за сім’ю!» прикрашає стратегічну дорогу до Одеси та Херсону та радує іллінчан. Ініціював розміщення борду пастор Каширець Євгеній Петрович. «Ми вболіваємо за нашу країну і збереження природних цінностей відносно сім’ї. Я вірю, що в Україні люди тримаються правильних понять…

Понад сорок сімей — на стінах Херсонської ОДА
01.06.2020

«У фокусі — сім’ї» — саме таку назву отримала масштабна фотовиставка українських родин на території обласної державної адміністрації. Організаторами акції стало подружжя Андрія та Олени Щербакових. В День захисту дітей вони офіційно представили місту світлини 41 щасливої родини. І це лише початок. Андрій Щербаков – відомий сімейний активіст Херсону, голова ГО «Багатодітні родини «Древо», співорганізатор…

Уповноважений з прав дитини Кулеба: жінка – не інкубатор, дитина – не товар
01.06.2020

Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба засудив комерційне сурогатне материнство.  Він вступився за діток та їх матерів і наполягає, що їх права мають бути захищені.

Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!
01.06.2020

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Важливо захищати та зберігати життя дітей ще від моменту зачаття! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою.  Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У Міжнародний…

НУШ: аудит цінностей та змісту
04.06.2020

Новий випуск програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ. Говоримо про орієнтири для української освіти: хто їх визначає на сучасному етапі та якою буде освіта в майбутньому? Чи здатна НУШ дійсно створити новий і якісний освітній простір для дітей? Чому на практиці реформа не працює? Розкриваємо її ціннісний аспект і викриваємо значимі хиби.

Троянський кінь у наглядових радах. Новий випуск програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ
29.05.2020

Хто керує долею стратегічних держпідприємств України? Це питання стало лейтмотивом нового випуску програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ руху «Всі разом!». Гість у студії: Андрій Рибалко — аналітик Кабінету експертів. Говоримо про наглядові ради на держпідприємствах України. Чому і коли вони стали інструментом іноземного впливу на формування внутрішньої політики держави? Чисельні українські державні підприємства останні десятиліття стали годівницею…

«Карантиноскулінг» по-українські
22.05.2020

Українська школа, в умовах виклику, не змогла забезпечити школярам безперервність надання освітніх послуг. А також, про сімейну форму освіти як складову питань про українську родину. Тобто, хоумскулінг — не просто про здобуття дітьми середньої освіти вдома, а взагалі — про інстит сім’ї і ставлення до нього з боку держави.

Куди заведе Україну Стамбульська конвенція?
18.05.2020

Новий випуск програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ. Про подвійне дно Стамбульської конвенції та загрози від її прийняття для українського суспільства — говорять в ефірі запрошені експерти.

Кому невигідні «Основи сім’ї» в школі? Новий випуск програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ
13.05.2020

Про фейки і правду навколо шкільного курсу «Основи сім’ї» говоримо з Адріаном Буковинським. Дивіться новий вупуск програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ.

Геня Самборська: «За кордоном мені сказали: «Україна давно стала «маткою» Європи»
04.05.2020

4 травня 2020 вийшов новий випуск програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ руху «Всі разом!».  Тема: «Сурогатне НЕ материнство». В студії були авторитетні та визнані експерти в галузі захисту життя та людської гідності. Дискусія показала, що проблема глибша, ніж здавалася спершу.

СЕРГІЙ БАБКІН - на фестивалі «Всі разом – за сім’ю!» 2019