ЦІННОСТІ РУХУ “ВСІ РАЗОМ!”

Для себе ми сформулювали п’ять блоків суспільного життя, які є об’єктом нашого інтересу: Безпечне суспільство, Повноцінна сім’я, Релігійна свобода, Міцне здоров’я, Піклування і солідарність. Це наші цінності.

Безпечне суспільство
– відкрита влада і справедливі суди;
– протидія злочинності і корупції;
– гідна освіта і професійний розвиток;
– відповідальні засоби масової інформації;
– піклування про навколишнє природне середовище.

 

Повноцінна сім’я
– пріоритет інституту сім’ї у державній політиці і стратегії;
– шанування зв’язків між поколіннями;
– дошлюбний і сімейний супровід;
– відповідальне батьківство і шанобливе дитинство.

 

Релігійна свобода
– плекання поваги до національної християнської спадщини;
– підтримка місійної роботи церков;
– захист прав людей вільно і публічно сповідувати свою віру;
– викладання у школах курсу «Християнська етика».

 

Міцне здоров’я
– якісна медицина та охорона здоров’я;
– реалізація спортивних програм;
– протидія вживанню тютюну, алкоголю, наркотиків;
– профілактика поширення ВІЛ/СНІД.

 

Піклування і солідарніть
– організація і проведення доброчинних кампаній;
– піклування про хворих, самотніх і малозабезпечених;
– супровід осіб, що потрапили у складні обставини;
– соціальна реабілітація і адаптація.
Постійно триває формування команд по кожному з цих напрямків. Тому, незалежно від того, чи є у Вас організація, чи такої немає, і якщо Ви солідарні з цими пріоритетами, – будь ласка, вийдіть на зв’язок якнайшвидше. В особистому спілкуванні ми зможемо детально узгодити формат співпраці.

Народні депутати пропонують встановити в Україні Національний день молитви
20.12.2024

До Верховної Ради України внесено пропозицію започаткувати в Україні Національний день молитви. 19 грудня група з 37 депутатів зареєструвала проєкт Закону України «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо встановлення Національного дня молитви» (реєстр. №12336). Пропонується відзначати цей день щорічно 24 лютого – у річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну….

«Людина, у якої вкрали дім» – книга, що надихає: історія втрати, надії та людяності
20.12.2024

13 грудня відбулась презентація книги «Людина, у якої вкрали дім». Її автор – Валентин Синій, ректор Таврійського християнського інституту. Книга розповідає про перші девʼять місяців повномасштабної війни, евакуацію Таврійського християнського інституту з Херсона на захід України, про життя далеко від дому. Проте, це не лише особисті спогади про ті події, а й спроба осмислити виклики,…

У Великобританії заборонили блокатори статевого дозрівання для дітей
20.12.2024

Британський уряд заборонив використання блокаторів статевого дозрівання особами віком до 18 років. Заборона встановлена на невизначений термін. Це відбулося після того, як експерти урядової комісії вказали на «неприйнятний ризик для безпеки» їх використання. У березні блокатори статевого дозрівання перестали регулярно призначати особам із гендерною дисфорією віком до 18 років у Великій Британії. Також були тимчасово…

Верховний суд Іспанії назвав сурогатне материнство експлуатацією жінок і порушенням прав дітей
19.12.2024

Верховний суд Іспанії у своєму рішенні 9 грудня постановив, що сурогатне материнство експлуатує жінок і завдає шкоди гідності та правам зачатих дітей. Перша палата Верховного суду оголосила, що визнання рішення суду в Техасі суперечить громадському порядку. Американське рішення підтверджує договір про сурогатне материнство та приписує батьківство передбачуваним батькам. Рішення іспанського суду ґрунтується на «фундаментальних правах…

ГЛС у Чернівцях вже 10 років: як минув Саміт у 2024 році
17.12.2024

Глобальний Лідерський Саміт відбувся 30 листопада у Чернівцях. Захід зібрав 321 учасника. Серед них команди з понад 12 місцевих церков та гості з різних регіонів України: Луцька, Івано-Франківська та Чернівецької області. Захід став особливим, адже цьогоріч організатори відзначили 10 років проведення. Адже Саміт розпочав свою історію у 2015 році у Чернівцях, де став щорічною подією…

Подаруйте на Різдво новий мерч від «Всі разом!»: Лідер долає зло
16.12.2024

Рух «Всі разом!» створив власний фірмовий мерч у рамках концептуальної інформаційної кампанії «Лідер долає зло». Це не просто одяг – це символ сили, боротьби та перемоги. А також чудовий подарунок на Різдво та Новий рік! Наразі в наявності є футболки та худі. Дизайн доступний у трьох стильних кольорах – чорний, білий і хакі. Також ви…

5 років COVID-19: дослідження Конгресу США, штучне походження, заборона лікувати. Ольга Голубовська у Кабінеті експертів
18.12.2024

«Найстрашніше, що мене бентежить і досі. Мені забороняли лікувати вже помираючу людину», – говорить гість у студії. У свіжому випуску програми Кабінет експертів обговорили ключові аспекти пандемії COVID-19, її вплив на медицину та результати сенсаційного дослідження Конгресу США. Гостею стала доктор медичних наук, лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська, яка поділилася своїм досвідом та аналізом ситуації. Пані Ольга…

Скасування лекції Чаплигіна у Могилянці: чому університети перетворюють на кузню ідеологічних кадрів. Сергій Чаплигін у Кабінет експертів
11.12.2024

Новий випуск програми Кабінет експертів присвячений одній із найгарячіших тем тижня — скасуванню лекції Сергія Чаплигіна про ідентичність у Києво-Могилянській академії. Відповідно, гостем даного випуску став сам політичний філософ, якого деякі лгбт-угрупування прозвали «гомофобом», через його консервативну позицію. Однак дискусія у студії вийшла далеко за межі цього інциденту, охопивши ключові питання сучасної ідеології в Україні….

Новонароджені і дошкільнята: медичні норми розвитку, зловживання гаджетів, набір ваги і фізкультура. Віталій Філончук у Кабінет експертів
04.12.2024

Які існують медичні норми розвитку для дітей? Коли малюк має почати ходити, говорити або набирати вагу? Як правильно доглядати за новонародженими? Про ці та інші важливі питання говоримо у новому випуску програми Кабінет експертів разом із лікарем-педіатром Віталієм Філончуком. У розмові торкнулись теми розладу аутестичного спектру, тобто аутизму. Лікар звертає увагу на необхідності спостереження з…

Голодомор в Україні і концепція геноциду. Що говорить історична наука? Віктор Гудзь у Кабінет експертів
29.11.2024

У новому випуску програми, ведучий Руслан Кухарчук з Володимиром Гудзем, істориком, автором і резидентом аналітичного центру Кабінет експертів. У студії вони говорили про одну з найтрагічніших сторінок української історії – Голодомор. Під час бесіди експерт розповів, чому ця тема важлива як для українців, так і для міжнародної спільноти, а також, які уроки з неї варто…

План стійкості від Зеленського і вибори в Україні: як поєднати? Марина Ставнійчук у Кабінет експертів
20.11.2024

“Перші вибори в Україні після війни мають орієнтуватися на українського громадянина. Важливо, щоб вони не відвернули людей від держави, а навпаки — залучили”, — зазначила Марина Ставнійчук, член Венеційської комісії (2009–2014), у студії аналітичного центру Кабінет експертів. У новому випуску програми обговорювали План стійкості, представлений президентом України у Верховній Раді 19 листопада. Що передбачає цей…

Як побудувати ефективну державу після війни. І що ми робили не так? Пьотр Кульпа у Кабінет експертів
13.11.2024

У новому випуску програми аналітичного центру Кабінет експертів – Пьотр Кульпа, директор Школи міністрів КШДУ ім. Сергія Нижнього і колишній секретар польської делегації в парламенті НАТО. Разом з ним обговорили, що змінити в державному управлінні України, щоб побудувати міцну, незалежну й ефективну державу. На його думку, державність, яку почали вибудовувати з 1991 року формувалась під…

Кривий Ріг, 1 вересня, сімейний фестиваль