За що?

За публічні висловлювання та за публічні дії, які містять ознаки наступного:

  • нетолерантне чи вороже ставлення до природних цінностей та інституту сім’ї (подружжя, батьківства, материнства, дитинства);
  • підтримка заходів, спрямованих на пропаганду антисімейних та неприродних ідей (ЛГБТ, аборти, чайлд-фрі тощо);
  • свідоме та систематичне просування гендерної концепції у політичний, законодавчий і суспільний дискурс.
Хто?

Особи, які покликані виконувати функції держави або діяти в інтересах виборців. Таким чином під цей критерій потрапляють три категорії:

  • Політичні діячі. Вони представляють інтереси своїх виборців і повинні виконувати свої обов’язки в інтересах українських громадян і сімей.
  • Державні службовці. Вони виконують функції держави та отримують заробітну плату за рахунок платників податків – українських громадян і українських сімей.
  • Посадові особи установ, підприємств і організацій, чия заробітна плата формується за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів.
    Йдеться як про загальнодержавний, так і про місцевий рівні.
НАВІЩО ЦЕ?

Щоб українські громадяни та українські виборці мали повноту інформації, могли контролювати діяльність представників органів влади та максимально усвідомлено ухвалювати рішення під час місцевих і загальнодержавних виборів.

ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ?

Ні, не цікавить! Недемонстроване особисте життя не представляє інтересу. Беруться до уваги лише публічні дії, демонстративні акти та публічні висловлювання.

ЯК ВИЙТИ ЗІ СПИСКУ?

Публічно принести вибачення перед українським народом за відповідні слова та дії.

ДИСКВАЛІФІКУЄМО РАЗОМ!

Якщо у вас є інформація про політичного діяча чи державного службовця, який підпадає під зазначені критерії для дискваліфікації, будь ласка заповніть форму, або надішліть фактологічну інформацію на адресу електронної пошти: Law@vsirazom.ua
Просимо зазначити наступні відомості про особу, запропоновану для дискваліфікації:
— Прізвище
— Ім’я
— Посада (на момент події та нинішня)
— Опис події (дата, обставини, деталі)
— Файли з доказами (документи, фото, скріншоти – до 5 файлів, до 3 мБ кожний)
— Корисні посилання та коментарі

МИ ВСІ РАЗОМ СТВОРЮЄМО ВІДКРИТИЙ ОНЛАЙН-РЕЄСТР
ДИСКВАЛІФІКОВАНИХ ПОЛІТИКІВ І ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ!

ЦИТАТИ ІЗ ЗАКОНОДАВСТВА

Закон України «Про державну службу», ст. 1:
«Державний службовець — громадянин України, який займає посаду державної служби в органі державної влади, іншому державному органі, його апараті (секретаріаті) (далі — державний орган), одержує заробітну плату за рахунок коштів державного бюджету та здійснює встановлені для цієї посади повноваження, безпосередньо пов’язані з виконанням завдань і функцій такого державного органу, а також дотримується принципів державної служби».

Закон України «Про статус народного депутата України», ст. 7:
«Народний депутат відповідальний за свою депутатську діяльність перед Українським народом як уповноважений ним представник у Верховній Раді України».

Закон України «Про статус народного депутата України», ст. 24:
«Народний депутат зобов’язаний дбати про благо України і добробут Українського народу, захищати інтереси виборців та держави».

Закон України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 2:
«Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини — виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування»