Вони отримали від сімейного руху України ЧЕРВОНУ КАРТКУ

Фабула
  • Навесні 2018 року звернулася до Президента України Порошенка П. О. щодо видалення Петиції про захист сімейних цінностей, яку на момент звернення підписали 23000 осіб. На її думку там містяться «ознаки підбурювання до дискримінації за ознакою так званої «сексуальної орієнтації та тендерної ідентичності (приналежністю до ЛГБТ-спільноти)». На вимогу Філіпішиної петиція з сайту президента була видалена, чим були порушуені права громадян всупереч вимогам Закону України «Про звернення громадян». Це спричинило суспільний спротив і 4 квітня 2018 року відбулася багатотисячна маніфестація біля офісу Омбудсмена та Адміністрації Президента України. Учасники вуличної акції вимагали пояснень щодо просування Філіпішиною ідей ЛГБТ-спільноти, а також вимагали звільнення її із займаної посади за таку діяльність, що дискредитує інститут Уповноваженого з прав людини. Під Адміністрацією Президента України пікетувальники нагадали главі держави зміст статті 51 Конституції України: “Сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою”.
  • Бере безпосередню учать у конференціях ЛГБТ-спільноти. Наприклад, 23 лютого 2018 року була спікером конференції «Виклик без відповіді: злочини ненависті проти ЛГБТ в Україні»
  • Підтримує ідеї ЛГБТ-спільноти та декларує свою прихильність всіляку підтримку. Наприклад, в інтерв’ю Громадському вона зауважила: «ЛГБТ-спільнота не посягає на права інших людей, вони виступають за свої права.
Читайте також:

Тисячі людей з`їхались до Києва: вимагають захистити сім`ю і заборонити гомопропаганду

Опублікована вимога звільнити Філіпішину з офісу омбудсмена