НАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ
РОЗВИТКУ НОВИХ ЛІДЕРІВ І УПРАВЛІНЦІВ
Для суспільних і державних перетворень
на основі християнських цінностей
ФОРУМ 5-6 жовтня 2018
Миколаїв
вул. Шевченка, 71
ІІ поверх, велика конференц-залаРЕЄСТРАЦІЯ
Наша місія
Через нових лідерів і управлінців утвердити авторитет християнських цінностей і євангельських постулатів як найкращий базис для побудови успішного, справедливого і демократичного суспільства.
Про проект
Українське суспільство має потужний запит на появу нової генерації human community of specialists – спільноти фахівців з різних галузей суспільного життя. Вони мають запропонувати державі і суспільству нові підходи в організації соціальних, політичних, економічних, культурних, освітніх, управлінських, інформаційних процесів. І ця нова стратегія базуватиметься на основі християнських цінностей і євангельських постулатів.

Маємо завдання спільно напрацювати і реалізувати стратегію кращих перетворень в Україні; запропонувати і продемонструвати практичні шляхи для успішного сталого розвитку держави.
Сім
ключових сфер
  • • сім'я і шлюб
  • • освіта та інновації
  • • медіа та комунікація
  • • культура і мистецтво
  • • економіка і підприємництво
  • • політика і влада
  • • громадський і громадянський сектор
Стратегія трьох рівнів
«Мобілізація. Мотивація. Концентрація»

Одноденна подія, яка проводиться у різних містах України. Мета – мобілізація і мотивація зацікавлених людей. Захід збирає лідерів громадських організацій і рухів, соціальних підприємців, церковних служителів, співробітників органів місцевої влади, кваліфікованих професіоналів,студентів і просто зацікавлених людей.

Спікерами є відомі лідери і ключові персони з зазначених семи сфер. Вони пропонують глобальне бачення суспільних перетворень на базі християнського світогляду.

Кожний виступ спікера покликаний передати стратегію. Спонукати учасників персонально долучитися до суспільних змін, стати лідерами і виконавцями в процесі трансформації України.

«Кваліфікація. Майстерність. Компетентність».

Всі учасники Форуму отримають особливу можливість пройти поглиблене навчання. Це – кількаденна програма кваліфікаційної підготовки фахівців для громадських перетворень на основі християнських цінностей.

Найкращі викладачі приїжджають до міста для ділення досвідом і навичками. Вони дають слухачам розуміння предмету, а також пропонують перевірену тактику і методологію ефективних дій у семи ключових сферах.

Принцип активного навчання і зворотного зв’язку реалізується у підготовці домашніх завдань і відкритому діалозі. Слухачі отримають персональний прикладний посібник для самопідготовки і підвищення власної компетенції для практичних дій.

«Лідерство. Відповідальність. Рішення»

Результатом проведення Форуму і Сесій є відбір найбільш підготовлених нових лідерів та управлінців. Формація цих людей називається «Всі разом! Кабінет». Вони усвідомлюють особисту відповідальність за генерацію нових ідей і реалізацію найкращих рішень для державних трансформацій і суспільних перетворень.

Їхнє завдання – аналізувати процеси і тенденції, а головне – пропонувати проекти рішень для міст і держави. У тому числі шляхом розробки стратегій, написання доповідей, підготовки законопроектів.

Резиденти Кабінету експертів є публічними особами, виступають у засобах масової інформації, формують суспільний порядок денний. Вони – кваліфіковані лідери і виконавці в процесі суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей.

ВИКЛАДАЧІ ТА ЕКСПЕРТИ
Адріан Буковинський
Доктор філософських наук, голова благодійного фонду «Сім’я»

Керує програмою «Щаслива сім’я» Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської держадміністрації. У березні 2012 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня «кандидат філософських наук» у Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова. Тема дисертації: «Сім’я – як соціокультурний феномен в Україні». Автор і ведучий програм дальньої, ближньої та безпосередньої підготовки молоді і наречених до життя в подружжі.

Альбіна Паренюк
Президент БФ "Дари навчання", співзасновник Міжнародного альянсу для розвитку християнської освіти

Працює в Лабораторії постнеокласичних досліджень при Національній Академії Наук України. Вивчає і викладає методологію концепції цілісності в розвитку суспільства. Виступає експертом-аналітиком в системі організації дошкільної та інклюзивної освіти, а також методології заснування приватних закладів освіти. Розробляє законодавчі ініціативи по реформуванню освітньої галузі.

Павло Бойченко
Голова Кілійської об'єднаної територіальної громади

У 2005 закінчив Боннську семінарію. Став підприємцем. У 2010-му здобув вищу освіту в Ізмаїльському гуманітарному університеті. У 2015- 2018 був головою Кілійської районної ради VІI скликання. У травні 2018 обраний головою Кілійської Об`єднанної Територіальної Громади.
Має трьох доньок та сина

Олеся Шніцер
Координатор освітніх програм Християнської Служби Порятунку у сфері фінансової грамотності

Провідний спеціаліст сектору фінансової грамотності відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Автор тренінгу «Добрий управитель: що Біблія говорить про гроші».

Руслан Кухарчук
Голова руху «Всі разом!», президент Асоціації «Новомедіа»

Журналіст, громадський діяч. Реалізує проекти в сфері адвокації та захисту християнських цінностей у позацерковному контексті. Ініціатор всеукраїнської кампанії в сфері суспільного лідерства і державних перетворень, яка складається з трьох рівнів: Форум, Сесії та Кабінет. Мета – напрацювати і реалізувати бачення кращих перетворень в Україні. Очолює Асоціацію журналістів «Новомедіа» та оргкомітет щорічного міжнародного Новомедіа Форуму. Автор двох книг – «Десятка» і «Мандат». Співавтор і редактор книги «Новий журналіст».

Олена Хачатрян
Голова Житомирського благодійного фонду "Сім'я", засновниця всеукраїнських та міжнародних фестивалів
Ігор Плохой
Депутат Вилківської об’єднаної територіальної громади

З листопада 2015 по січень 2018 рр. обіймав посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кілійської міської ради. З листопада 2017 року і по цей час – депутат Вилківської об’єднаної територіальної громади.

Має досвід активної громадської діяльності. Голова ГО «Капеланське служіння війську» та ГО «Християнський національний фронт».

ЕКСПЕРТИЗА
Новини