Борди «Всі разом за сім’ю!» сягнули і Хмельницького

Актуально
11.08.2020
Борди «Всі разом за сім’ю!» сягнули і Хмельницького

Всеукраїнський марафон вуличних сімейних заходів перехопив тепер Хмельницький. У місті встановлено шість зовнішніх рекланих просімейних конструкцій у трьох мікрорайонах та на центральній вулиці. А тому на Поділлі тепер всі знають: «Сім’я — найвища цінність». 

Центральна вулиця Хмельницького вітає містян та гостей яскравими сітілайтами «Всі разом за сім’ю». Всього розміщено три таких конструкції вздовж центральної дороги. А ще у трьох мікрорайонах міста встановлені величезні шестиметрові білборди просімейної тематики. Друкували постери церкви міста, а встановлювала на конструкціях місцева влада.

Рух «Всі разом!» дякує усім причетним до розміщення цієї просімейної реклами у Хмельницькому. «Важливо використовувати кожну можливість нагадати жителям свого міста про вічне — про сімейні цінності. А тому в умовах карантинних обмежень рішення із встановленням просімейних білбордів або відеобордів досить розумне. Заохочуємо долучатися до марафону й інші міста», — говорять в офісі руху.

Нагадаємо, раніше рух «Всі разом!» презентував спеціальні ідеї проведення вуличних заходів в умовах карантинних обмежень та створив оригінальні макети білбордів для вільного друку та розміщення сімейної реклами у містах та відеоборди.  

Соціальна реклама «Всі разом за сім’ю!» уже розміщена в кількох містах України. Зокрема, в Херсоні,  Іллінцях (Вінницька обл)Маріуполі, Фастові (Київська обл), Кривому РозіКиєві,  Нижніх Сірогозах та Великій Олександрівці, що на Херсонщині, Чернівцях. Усі ці заходи відбуваються за ініціативи руху «Всі разом!».