У двох районах Херсонщини з’явилися білборди «Всі разом за сім’ю!»

Актуально
04.08.2020
У двох районах Херсонщини з’явилися білборди «Всі разом за сім’ю!»

Нижні Сірогози та Велика Олександрівка, що на Херсонщині, можуть похвалитися величезними банерами «Всі разом за сім’ю!» Їх розмір — 6х3 і для цих районних центрів служить не лише як інформаційний продукт, але і як фотозона. 

Яскраві просімейні борди розмістили на площині комунального закладу «Нижньосірогозький районний будинок культури» та по вулиці Театральній у селиці міського типу Велика Олександрівка. Розміщення відбувалося за сприяння місцевої влади та ХОДА. Витрати на виготовлення банерів покрив Олександр Дьяков, організатор  фестивалю «Всі разом за сім’ю!» у Каховці.

А у самому Каховському районі плакати «Всі разом за сім’ю!» вітають жителів міста при вході до адміністративних будівель та закладів соціально-гуманітарного спрямування.

«Приємно працювати із політиками, котрі розуміють необхідність підтримки природних родинних цінностей та плекають суспільство, де інститут сім’ї є ключовм пріоритетом суспільної традиції», — коментують в офісі «Всі разом!»

Також просімейні банери розміщені і в Херсоні. До того ж, там відбулася фотовиставка «У фокусі – сім’ї!» в стінах ХОДА та акція прибирання берегів Дніпра «Щаслива родина рятує Україну». Усі ці заходи проходять за ініціативи руху «Всі разом!».