Державні будівлі Каховського району прикрасили плакатами «Всі разом за сім’ю!»

Актуально
16.07.2020
Державні будівлі Каховського району прикрасили плакатами «Всі разом за сім’ю!»

На адміністративних будівлях та закладах соціально-гуманітарного спрямування Каховського району, що на Херсонщині, розміщені просімейні плакати. Загалом дев’ять таких постерів вітають жителів при вході до районної та сільських рад, а також на дошках оголошень місцевих будинків культури. 

Каховська райдержадміністрація, Каховська районна рада, Каховський будинок культури, а також Малокаховська, Коробківська, Чорнянська, Семенівська та Костогризівська сільради підтримали питання важливості збереження інституту сім’ї в Україні. Ці держоргани самостійно роздрукували та розмістили постери «Всі разом за сім’ю!» на дошках оголошень та при вході до будівлі.

Ідею участі у всеукраїнському марафоні вуличних сімейних акцій підказала району Херсонська ОДА, яка й переслала макети для друку по усіх районних центрах області. А перед тим і сама розмістила кілька сітілайтів та білбордів.  До того ж, у Херсоні відбулася фотовиставка «У фокусі – сім’ї!» в стінах ХОДА та акція прибирання берегів Дніпра «Щаслива родина рятує Україну». Усі ці заходи проходять за ініціативи руху «Всі разом!».