«Всі разом за сім’ю!» тепер і на відеобордах. Завантажуйте ролики для свого міста

Актуально
21.07.2020
«Всі разом за сім’ю!» тепер і на відеобордах. Завантажуйте ролики для свого міста

Рух «Всі разом!» активно крокує вперед разом із тенденціями світу реклами. А тому підготував спеціальні відеоборди «Всі разом за сім’ю!» у різних форматах для розміщення на LED-екранах. Ролики уже отримали у Вінниці та Києві, і незабаром ми побачимо трансляцію сімейних відеобордів. 

Ролики «Всі разом за сім’ю!» є різних розмірів та форматів: вертикальні і горизонтальні, прямокутні і квадратні. А тому для трансляції підійде будь-який екран зовнішньої реклами. В офісі руху закликають долучатися до марафону вуличних сімейних акцій та організувати трансляцію такого відеоборду у своєму місті. Завантажити відеоролики можна ТУТ. 


«В умовах карантинних обмежень нам варто пам’ятати про збереженя інституту сім’ї в Україні та нагадувати про вічну закономірність: природна родина — міцна Україна. І саме конструкції зовнішньої реклами — чудовий спосіб транслювати сімейні цінності», — говорить Ольга Дацька, координатор Всеукраїнської кампанії «Всі разом за сім’ю!»

Нагадаємо, раніше рух «Всі разом!» презентував макети для зовнішньої реклами: білборди та сітілайти. З десяток міст долучилися до розміщення просімейних зображень своїх конструкціях. Борди уже висять в Херсоні,  Іллінцях (Вінницька обл)Маріуполі, Фастові (Київська обл), Кривому Розі. Ще у кількох містах очікується  розміщення. Усі ці заходи відбуваються за ініціативи руху «Всі разом!».

Завантажити відеоролики можна ТУТ.