ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

Київ. Фрагменти історії
Столиця вічних цінностей
2003 рік

На Хрещатику у Києві проходять перші акції на захист сім`ї та сімейних цінностей. 21 вересня у першій такій акції участь взяли лише кілька десятків людей. Вони вийшли висловити протест проти першого так званого «гей-параду». У результаті активної позиції громади тоді ЛГБТ-захід так і не відбувся.

2004-2005 роки

Аналогічні мітинги та акції просто неба на майдані Незалежності пройшли у вересні. Вони поки що залишаються нечисленними й малопомітними. Проте засоби масової інформації вже роблять перші публікації про ці заходи.

2006 рік

Відбувається перша хода на захист сім`ї та сімейних цінностей. Близько трьохсот киян у вересні знову виходять на головну вулицю країни – Хрещатик. Але цього разу не лише для мітингу й поширення листівок, а й крокують пішохідною частиною вулиці. На майдані Незалежності відбувається тематична інформаційно-просвітницька акція.

2007 рік

Марш на захист сімейних цінностей Хрещатиком набуває яскравих святкових елементів. Ухвалюється перша офіційна тематична Резолюція до органів влади з вимогою ухвалити закон про заборону пропаганди гомосексуалізму. Після цього починається всеукраїнська кампанія зі збору підписів за відповідну ініціативу.

2008 рік

Подію називають сімейним карнавалом «Свято людей з майбутнім». На Хрещатик виходять сім`ї з дітьми та молодь. Долучається хореографічна команда у відповідному вбранні. У програмі з’являється концертна складова, щоправда поки без подіуму чи платформи.

2009 рік

Захід на Хрещатику знову відбувається у форматі ходи, мітингу й концерту. Проте цього разу вже масштабніше. На сімейну ходу приходять подружжя, які щойно побралися. Музичну атмосферу створюють заслужена артистка України Марина Одольська, виконавець Роман Ващук, актори театру і кіно Станіслав та Іванка Бжезинські. До заходу долучається Міс Україна 2007 Ліка Роман.
Цього року масштабна сімейна хода відбувається в Ірпені (Київська обл). Там встановлено велику сцену, організовано повноцінний концерт. У програмі беруть участь також священнослужителі різних конфесій міста.

2010 рік

Новий етап вуличного сімейного руху в Києві. З’являється велика повноцінна сцена, жива музика, концертна програма. Центральна локація зі сценою розміщується біля столичної мерії. А весь фестиваль займає вулицю Хрещатик від ЦУМу до майдану Незалежності. На цій великій території змонтовані зони сімейного сервісу: дитячі майданчики, спортивні локації, подружнє консультування. Захід відтепер називається соціальний фестиваль «Всі разом!».

2011 рік

Масштаби сімейного руху зростають. Акції за збереження інституту сім`ї та проти ЛГБТ-ідеології проходять кілька разів протягом року – у березні, червні й вересні. Цього року всі вуличні заходи перемістилися з Хрещатику в урядовий квартал – до будівель уряду, парламенту та адміністрації президента. Також цього року відбувається всеукраїнський музичний марафон «Всі разом!» у рамках туру гурту «Місія 3:16».

2012 рік

Відбувається значний стрибок у масштабуванні сімейного руху в Києві та в Україні. Тематичні вуличні заходи перенесено з осені на весну. Двадцятого травня проходить найбільший за всі попередні роки марш сімей – понад 2 тисячі учасників вулицею Сагайдачного від Поштової площі до Контрактової. Подія отримує назву «Всі разом – за сім’ю!» Під час цієї ходи знімають відеоряд для кліпу на гімн руху «Всі разом!».

2013 рік

Святкування фестивалю «Всі разом – за сім’ю!» набуває ознак національного характеру. До події на київському Подолі 25 травня долучаються делегати з областей, а також священнослужителі різних конфесій. Марш за сім’ю прикрашають наречені у весільних вбраннях. Цього разу багатотисячна хода пройшла від Поштової площі вулицею Сагайдачного повз Контрактову площу до пам’ятника Григорію Сковороді, де на сценічному подіумі пройшов концерт і звучали тематичні промови учасників.

2014 рік

Фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» оформлюється як спільна назва тематичних подій у різних містах. Що стосується Києва, то цього року однойменне свято в травні проходить у парку імені Тараса Шевченка навпроти червоного корпусу Київського національного університету. Територія парку заповнюється багатьма локаціями сімейного сервісу. А розпочалися тематичні дійства з молодіжної ходи від Бессарабської площі вгору по бульвару Шевченка до парку. У цей час вже тривала військова оборона на сході України, тому гаслом всіх заходів стали слова «Є родина – є країна».

2015 рік

До святкування долучається все більша кількість киян та гостей столиці. Формат святкування у парку Шевченка залишається незмінним, проте додається більша кількість локацій сімейного сервісу, включено спортивні розваги. Молодіжна хода на захист сімейних цінностей цього разу розпочалася на Хрещатику біля будівлі КМДА, пройшла до Бессарабської площі, потім вгору по бульвару Шевченка і до парку. Особлива увага цього разу приділена насиченій програмі на сцені, яскравим колективам та привітанням від особливих гостей. Напередодні заходу по Києву були розміщені білборди й сітілайти із запрошенням на подію.

2016 рік

Відбувається суттєва зміна формату, масштабу й локації фестивалю «Всі разом – за сім’ю!». Тепер обрано базою Поштову площу – після реконструкції вона стала однією з найбільших у Києві. Рух «Всі разом!» зосереджується на фестивальному форматі в проведенні сімейних заходів. У партнерстві з іншими організаціями на Поштовій площі встановлено понад 20 локацій сімейного сервісу – освітні, розважальні, спортивні. Кількість учасників фестивалю збільшується до 5 тис. На великій сцені виступають десятки учасників та колективів, у тому числі Віталій Кириченко з гурту «Нумер 482», Поль Манондіз.

2017 рік

Вперше в історії фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» триває повноцінних два дні на Поштовій площі. Цю локацію уже неофіційно називають Сімейною площею. Кожна локація сімейного сервісу надає свої подарунки для відвідувачів. Щогодини проходить розіграш призів від партнерів із головної сцени. Паралельно триває денна програма та функціонують близько 30 локацій сімейного сервісу. Концертна програма на великій сцені ділиться на два блоки – денна (передусім для дітей) і вечірня. Хедлайнерами свята стають співак Kische та гурт «Dруга Ріка». Зі сцени проходить нагородження багатодітних сімей та сімей воїнів АТО. Напередодні заходу в поштові скриньки киян та просто на вулицях поширено 30 тисяч буклетів, вулицями Києва встановлено 26 білбордів та сітілайтів. Захід проходить за сприяння Київської міської державної адміністрації.  Учасниками фестивалю стають рекордні 30 тис. осіб, вони отримали в подарунок магніт на холодильник з текстом «Всі разом – за сім’ю!».

2018 рік

9 та 10 червня – у Києві проходить фестиваль «Всі разом – за сім’ю!». Поштова площа перетворилася на місце карнавалу сімей та дітей. Тисячі киян і гостей столиці з’їхалися на подію. Площа була ніби вулик: десятки локацій сімейного сервісу, програма на сцені, вечірній концерт і 30 тисяч учасників заходу за два дні! Майстер-клас із ковальства, скандинавське ходіння, спікінг-клаби з англійської, макіяж та зачіски, консультування в період вагітності – усе це було на святі. Увагу всіх привернули локації пожежників і Національної поліції з відповідною технікою та обладнанням. Динаміки додала зона танцювального батлу від студії LUNA із фіналом на сцені. Увечері на великій сцені запалювали хедлайнери – динамічний гурт Mountain Brezee i яскрава Tarabarova. Тисячі відвідувачів отримали в подарунок магніт «Всі разом – за сім’ю!».

2019 рік

Першого та другого червня на Хрещатику й майдані Незалежності фестиваль «Всі разом – за сім’ю!». Завітало понад 50 тисяч киян та гостей міста. Почалося все карнавальною ходою та шоу від байкерів. Захід підтримав Департамент молоді та спорту КМДА в особі Вадима Гутцайта. Відкрили дійство Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та голова руху «Всі разом» Руслан Кухарчук. Уздовж Хрещатику розташувалися понад 20 локацій. На спортивних майданчиках дітлахи грали у футбол, флорбол та трибол. На локації «Супертато» учасники змагалися в перетягуванні автомобіля вагою 1625 кг на швидкість, з ціллю стати героєм в очах своєї дитини й подарувати незабутні враження. У ці дні на сцені фестивалю виступали молоді й уже відомі українські виконавці – групи DETKI, One Light Inside, The Cavaliers, гурти Fraida та КВАНТ, ансамбль «Пульс», силове шоу Артема Чаплигіна та інші. Головним хедлайнером свята став співак Сергій Бабкін. Напередодні була проведена потужна кампанія зовнішньої реклами в Києві та в поштові скриньки киян розіслано запрошення на свято.

2020 рік

Через карантинні обмеження проведення масових вуличних заходів було заборонене. Тому офіс руху «Всі разом!» організував розміщення за підтримки міської влади 30 білбордів та сітілайтів, а також 20 метролайтів з зображенням «ВСІ РАЗОМ – ЗА СІМ’Ю». А 8 липня до Українського Дня родини на Подолі в Києві розмістили намети «Всі разом за сім’ю!» та тематичну фотозону. Малеча отримувала яскраву кульку «Всі разом за сім’ю!», а батьки охоче підписували петицію на підтримку сімейних цінностей.

2021 рік

5 та 6 червня Музей просто неба в Пирогові став місцем проведення чергового сімейного фестивалю «Всі разом за сім’ю!». Органічне поєднання романтики українського національного колориту з любов’ю до сім’ї та рідних подарувало киянам та гостям столиці неймовірно яскраве свято. Три головних слова для учасників – Бог, родина, Україна – дуже гармонійно звучали в Пирогові: автентичні храми, багато сімей, український ландшафтний та архітектурний колорит. Тисячі подружніх пар із дітками, а також молодь та люди старшого віку мали чудову можливість відвідати десятки локацій сімейного сервісу, порозважатися на дитячих та спортивних майданчиках, або просто відпочити на зеленій траві перед сценою, спостерігаючи видовищну програму концерту. А ввечері насолодитися співом хедлайнерів фестивалю Тоні Матвієнко, Ігоря Грохоцького, Олега Собчука та гурту СКАЙ. Цього року встановлено рекорд щодо учасників сценічної програми – понад 800 артистів та учасників сценічних колективів.

Далi буде!