Фестиваль «Всі разом – за сім’ю» зібрав на Подолі декілька тисяч людей

Актуально
29.05.2013

Декілька тисяч людей зібрались у Києві на Подолі, щоб сказати пропаганді гомосексуалізму – НІ, а сімейним цінностям – ТАК! Соціальний фестиваль «Всі разом – за сім’ю» 25 травня почався зі святкової колони. Захисники цінностей традиційоної родини пройшлися маршем від Поштової до Контрактової площі.

Декілька тисяч учасників акції тримали в руках прапори та транспаранти «Традиційна родина – єдина країна», «Папа-мама – хорошо, папа-папа – плохо», «Закон для сімей, Україна для сімей!», «Здорова родина – здорова країна», «Україна, захисти своїх дітей!».

Колона рухалась та скандувала гасла: «Мама, тато, я – щаслива сім᾽я» та  «Мама, папа, дети, дом! Киев – это не Содом!». До веселої та галасливої компанії приєднувалися багато солідарних киян та гостей міста.

«Виходячи на вулиці, ми заявляємо, що не допустимо, щоб у нас, громадян України, вкрали те, що для нас дуже цінно. А цінність для нас – це родина, яка складається з тата, мами та дітей. Усі ми вийшли з сім᾽ї, вона – наш фундамент», – відзначив керівник оргкомітету фестивалю «Всі разом – за сім’ю» Руслан Кухарчук.

Громадські організації та християнські церкви об᾽єдналися, щоб підвищити авторитет інституту сім᾽ї. Протоієрей УПЦ Роман Баранов відзначив, що православна церква підтримує сімейні цінності та фестиваль сім᾽ї. «Нам не байдуже! Ми хочемо, щоб наші доньки були заміжніми, а сини женилися, щоб нас ставало більше. Це істина – Божа», – підкреслив він.

Спеціальний гість з Великобританії, священнослужитель Елвін Філліпс розповів про ситуацію у країнах Європейського Союзу. «Ми хочемо, щоб громадяни не думали, якщо Україна увійде в ЄС, то всі проблеми зникнуть. Українці ризикують отримати деякі нові проблеми. Адже Європа руйнує цінності кожної нації та насаджає свої. Влада намагається бути вище сім᾽ї», – сказав іноземний гість.

Олег та Наталя Рибко приїхали на фестиваль відразу ж після ЗАГСу. В урочистій атмосфері на київському Подолі в присутності всіх учасників Фестивалю молодятадали обітницювірностіодне одному. «Сьогодні такий день, коли нам необхідно відстоювати принципи, показувати приклад. Ми хочемо людям показати, що таке справжня сім᾽я», – говорять вони.

Сімейний карнавал був цікавим та корисним для учасників будь-якого віку. Для дітей організували окрему програму з іграми та конкурсами. Для дорослих – святковий концерт з піснями, танцями та флеш-мобом.

Насамкінець свята Роман Ващук та Анастасія Яценко виконали гімн громадського руху «Всі разом!».

Учасники концертусоціального фестивалю«Всі разом – за сім’ю»
Роман Ващук та Анастасія Яценко – виконали гімн «Всі разом»
МС Т – виконав свої два хіти «Тільки любов» та «Країна мрії»
Співачка та громадський діяч Оксамита
Група «Двічі народжені» та співачка Іванна Масюк
Наталія Шамрило, лауреат конкурсу «Сонячні дзвони»
Дитячий хор «Перлина»
Танцювальні колективи IGC youth dance, JC Dance, Point Of Difference та «Представники Шляху»

Спікери соціального фестивалю «Всі разом – за сім’ю»
Олег та Катерина Блінови, засновники Міжнародної громадської організації «Співдружність соціальних підприємців», засновники компаній ФітКьорвс, Нуга Бест
Адріан Буковинський, президент Благодійного фонду «Сім᾽я»
Озеруга Олександр, пастор церкви християн віри євангельської
Олег Сартаков, священник римо-католицької церкви, отець
Протоієрей Роман Баранов, замголови єпархиального відділу з питань сім᾽ї Української православної церкви
Лариса Ященко, президент Всеукраїнської організації жінок-інвалідів «Донна»

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram