Перші вуличні заходи на сімейну тематику розгорнулися у Києві восени 2003 року. Розпочиналося все з кількох десятків учасників – за ініціативи журналіста Руслана Кухарчука. Спочатку це були невеличкі марші Хрещатиком, пізніше – тематичні акції біля будівель Верховної Ради, Кабінету Міністрів і Адміністрації Президента. У 2012 році на сімейну ходу вулицею Сагайдачного у столиці вийшли вже понад 2000 учасників. За наступні роки кількість задіяних у просімейному русі збільшилася до сотень тисяч. У 2017 році фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» у Києві зібрав за два дні понад 30 000 містян.

Водночас однойменний вуличний рух ширився й усією країною. Щороку кількість міст і людей зростала у рази. У 2019 році сумарно у різних містах України кількість учасників різноманітних вуличних сімейних заходів вперше перетнула позначку у 250 000 людей у 65 містах. Карантинні обмеження 2020 року лише частково уповільнили динаміку, і вже з 2021 року масштабування продовжилося, нові міста долучаються.

У кожному місті вуличні сімейні заходи розміщуються на центральних площах та вулицях, у головних парках і скверах. Традиційно ці події розгортаються у теплу пору року – з травня до вересня.