Фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» у Києві – десятки локацій сімейного сервісу

Актуально
06.06.2016

Після сімейної ходи від Софійської площі кияни і гості міста попрямували на до Річкового вокзалу. Там, на Поштовій площі, протягом цілого дня 4 червня тривав щорічний фестиваль «Всі разом – за сім’ю!». Цьогоріч святкування на Подолі відвідали понад 5 тисяч людей.

11

Вже о 12-тій годині ведучі денної програми Катерина Кондратюк та MС DOBRIY розпочали свято.

8888

Денна програма тривала аж до шостої години вечора. За цей час на сцені побували багато дитячих танцювальних, співочих і театральних колективів. Це, зокрема, Firedance, «Ноїв ковчег», «Нарнія» та інші. Також відбувся студентський показ мод. А по за сценою – батути, атракціони, аквагрим, солодка вата, ліплення.

55

Недільна школа «Планета Д» провела для дітей розважальні конкурси та ігри, визначала переможців та вручала подарунки. Діти із захватом брали участь у всіх вікторинах, батьки у цей час могли відпочити.

33

А можливостей таких було вдосталь. Адже по всій території були розміщені десятки різних локацій сімейного сервісу – для дітей, подружніх пар, батьків, молодих хлопців і дівчат. Для найдинамічніших проводилися танцювальні майстер-класи. Спекотна погода цьому не завадила – танцювали прямо у фонтані під струменями води.

3333

Проходили також різноманітні майстер-класи про роль мами та дружини, батьківського виховання, особливості підліткового віку.

88

Також були й інші цікавинки. Зокрема, Міжнародний центр батьківства проводив спеціальні змагання для чоловіків під назвою «Супертато». Татусі повинні були тягнути машину на відстань у 30 метрів. А дружини та діти вболівали. «Ми проводимо це, щоб батьки могли показати своїм дітям, що тато може бути сильним, що він є опорою для сім’ї, – говорить голова центру Олександр Марченко. – Ми заохочуємо чоловіків бути веселими, радіти разом з дітьми, проводити час з ними. А ще така ціль, щоб чоловіки навчилися відповідали за прийняті рішення”.

22

Після участі у змаганні своїм портретом справжнього тата поділився батько двох дітей Руслан Орлинський: «Він повинен бути мудрий, справедливий, прощаючий, веселий, де потрібно – строгий. Я намагаюся завжди пам’ятати про усі ці критерії та вчуся бути таким».

44

Сімейні консультанти Юрій і Тетяна Соколовські організували «Подружній діалог». За столик для двох пропонувалося сісти подружній парі та просто поговорити. «Ми запрошуємо сьогодні усіх на подружній діалог, оскільки бачимо велику нестачу в спілкуванні саме чоловіка та дружини, – говорить сімейний консультант Тетяна. – Вони зайняті побутом, роботою, але поспілкуватися їм ніколи. Вони не поставлять тих запитань, які ми поклали на столики тут. З досвіду, 80% проблем у сім’ї через невміння спілкуватися».

77

Інший проект «Анатомія шлюбу» організував Speed dating (швидке побачення) для неодружених пар. Вони запропонували молодим людям поспілкуватися на запропоновані теми. На це виділялося 5 хвилин, потім пари повинні були мінятися 4 рази. Організатори взяли не себе відповідальність співставити всі замітки, які робили учасники одне про одного і найбільш відповідні пари сконтактувати через електронну пошту чи мобільний телефон. Учасник проекту 23-річний Ігор Крутько після участі у такому побаченні сказав: “Мені дуже сподобалось. Це чудова ідея!”

555

Самі учасники свята відгукуються позитивно, кажуть, що готові навіть і долучатися до організації. «Я сьогодні приїхав, щоб взяти приклад і в майбутньому проводити таке у себе в Фастові, – з блиском в очах каже Андрій Яківець, президент Федерації сумо у Київській області. – І я переконаний, що подібні фестивалі треба робити частіше ніж раз у рік, бо сім’я – то фундамент!”

111

Руслан Кухарчук, голова громадянського руху «Всі разом!» та один з організаторів фестивалю, підсумував захід словами: «Цьогоріч, як ніколи раніше, у багатьох містах України відбулося багато вуличних просімейних заходів. Вони набули ознак справжнього національного руху.

AvramchukA_20160604214848_01

Київський фест «Всі разом – за сім’ю!» став певним підсумком усіх травневих заходів по Україні. Це приємно, що столиця долучилася до всеукраїнського сімейного руху».
Завершився день яскравим вечірнім шоу і концертом на великій сцені.

Більше фото:

  1. Фото з локацій
  2. Фото з денної сцени
  3. Фото з вечірнього концерту 

Відео дивіться тут. 

Прес-центр фестивалю “Всі разом – за сім’ю!”

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram