На Одещині водій шкільного автобуса ґвалтував дітей

Актуально
29.05.2024
На Одещині водій шкільного автобуса ґвалтував дітей

57-річний водій шкільного автобуса ґвалтував хлопчиків 12-13 років. Жертвами педофіла-гомосексуаліста стали учні однієї з гімназій Одещини. Розбещення відбувалось протягом кількох місяців 2023 року. Водій запрошував дітей до свого будинку нібито пограти в карти. Учні погоджуючись на пропозицію приходили до нього додому, де той вчиняв з дітьми дії сексуального характеру. Про це повідомляється на офіційному вебпорталі Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Один з хлопчиків розповів про знущання чоловіка своїй мамі, яка і повідомила про подію до поліції. Слідчі зібрали достатню кількість доказів та встановили, що жертвами педофіла стали троє учнів гімназії. Наразі чоловіка затримали, він перебуває під вартою. За вчинені злочини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді 15-ти років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Нагадаємо, на початку цього року на сайті «Всі разом!» була опублікована стаття «Лгбт-рух та педофілія: історичний зв’язок». Матеріал викликав невдоволення з боку Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (Нацрада). 7 березня вона винесла припис громадській організації Рух «Всі разом!», бо вважає цю статтю «підбурюванням до дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації». Фактично це попередження з вимогою «усунути правопорушення» – тобто видалити публікацію.

Громадська організація «Всі разом!» вважає рішення і припис Нацради незаконними. А тому 14 березня рішення Нацради було оскаржене до Київського окружного адміністративного суду. В організації наголошують, що згадана стаття містить перелік достовірних і підтверджених відомостей з посиланнями на першоджерела. Зокрема у ній йдеться про те, як перші американські лідери лгбт-угрупувань від самого початку озвучували ідеї необхідності унормування практики сексуальних стосунків між дорослими чоловіками і неповнолітніми хлопчиками. На прикладі Девіда Торстеда (David Thorstad) і його організації «Північноамериканська асоціація бойлаверів» (North American Man/Boy Love Association, NAMBLA).

Також підтвердженням цього є історії, як гомосексуаліст-педофіл у Німеччині здійснював насильство над дітьми українських біженців; та як пара гомосексуалістів у Швейцарії практикує і захищає педофілію.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram