МЗС України: про День сім’ї забули, а про боротьбу з “гомофобією” пам’ятають. Розбираємося

Актуально
18.05.2022
МЗС України: про День сім’ї забули, а про боротьбу з “гомофобією” пам’ятають. Розбираємося

У контексті широкомасштабної війни Російської Федерації проти України, яка супроводжується надзвичайно великими людськими втратами, одним із завдань держави є максимальна підтримка українських воїнів. Ажде саме вони, захищаючи свої сім’ї та родини, стали щитом від агресії ворожої армії. Тому державні органи мають усіляко сприяти українським героям та не допустити й натяку на знецінення їх зусиль у цій війні. 

Таке завернення Рух “Всі разом!” надіслав Міністру закордонних справ України Дмитру Івановичу Кулебі. Підставою послужив пост на пабліках UKRAINE.UA, який є офіційним сайтом України і верифікується Міністерством закордонних справ України. Публікація була присвячена так званому «Міжнародному дню боротьби з гомофобією, біфобією та трансфобією» і зроблена 17 травня.

У своїй публікації UKRAINE.UA зазначає, що Україна є державою, де всі рівні і в якій немає місця дискримінації. «Зараз усі, включаючи ЛГБТ-спільноту, борються за європейські цінності і приймають і захищають усіх, незалежно від статі, сексуальної орієнтації, етнічної приналежності чи кольору шкіри», – йдеться у пості.

У зазначеній публікації використовуються ілюстрації, в яких зображений худорлявий солдат у короткому топіку і демонструє оголений пупок. Він намальований з прапором України на шоломі та зі стрічками жовто-блакитного кольору, який стоїть під надписом «Ukraine pride», а на руці має пов’язку із символом ЛГБТ. І складається таке враження, що українські воїни віддають свої життя за ЛГБТ і за так звані «прайди».

У листі до Міністра Кулеби, зазначається, що ця публікація UKRAINE.UA викликала обурення серед громадян України. Адже зображення українських воїнів у такому контексті насправді паплюжать героїзм захсників України, знецінюють титанічні зусилля тих, хто прямо зараз боронить нашу землю, наближаючи ціною своїх життів нашу перемогу.

Це пряме нехтування пам’яті тих, хто вже поклав свої життя за Україну. Не за ЛГБТ та те, що маніпулятивно називають у пості «європейськими цінностями». Україна має свої традиційні цінності: природня сім’я, родина, гідність, воля, соборність, свобода. В тому числі – свобода від ганебного нав’язування ліволіберального порядку денного”, – йдеться у зверненні.

Активісти звернули увагу Дмитра Кулеби, що саме ЛГБТ-активісти нещодавно бажали смерті українським захисникам і тим, хто критично відноситься до гомосексуального способу життя. Тим самим виражаючи абсолютну зневагу тим, хто героїчно боронить кордони нашої країни і є національними героями. Натомість, зафіксовані непоодинокі випадки, коли представники ЛГБТ-угрупування намагалися нелегальним шляхом перетнути кордон, називаючи себе так званими “транс-жінками” – тобто чоловіками, які вдають з себе жінок.

Також у листі міститься нагадування про те, що українські воїни йдуть на фронт, перш за все, для того, щоб захистити свої сім’ї, дітей, жінок, батьків, рідних. Адже у своїй абсолютній більшості, патріоти не підтримують політичні ідеї ліволіберального ЛГБТ-угрупування, які мають спільне коріння із проросійською комуністичною риторикою.

Європейські соціалісти і комуністи є дружніми водночас як до ЛГБТ-ідеології, так і до російських впливів. Їхні однодумці в Україні мають аналогічну філософію і використовують ті ж самі гасла. Зокрема: «Смерть нації! Квір ворогам!», «Love satan, hate cops» (Любити сатану, ненавидіти поліцію) на своїх «прайдах» у Києві у 2017 і 2021 роках відповідно“, – зазначено у листі.

Звертаємо увагу, що зазначена публікація з’явилася у день евакуації українських героїв з Азовсталі. І таке зображення героїв України виглядає, як наруга над проявленим ними патріотизмом та дискредитує їхні зусилля.

У листі Рух просить повідомити, чому на майданчиках МЗС, в тому числі UKRAINE.UA, не опубліковано жодного посту, присвяченого Міжнародному дню сім’ї. Натомість UKRAINE.UA робить публікацію про так звану “боротьбу з гомофобією”, а про Міжнародний день сім’ї, що весь світ відзначає 15 травня, не згадує. Однією з вимог також є проінформувати, хто саме ухвалив рішення щодо публікації із таким змістом та ілюстративним матеріалом.

 Разом із тим, Рух “Всі разом!” зазначив, що подібні публікації на офіційному сайті України, що верифікується МЗС України, є неприпустимими.

Читайте також по темі:

Сучасні сліди Рози Люксембург: що і з якою метою фінансує німецький фонд в Україні

Декомунізація: рух “Всі разом!” просить Мін’Юст припинити діяльність організації “Фонд Рози Люксембург” в Україні

Хто у Німеччині вимагає капітуляції України: поіменний список

Георгію Тарасенку присвоєно звання Героя України (посмертно): патріот та «гроза» для ЛГБТ та лівих угрупувань

Президент України про заборону лівих партій: «Це – заради життя»

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram