Львівська облрада виступила проти ратифікації Стамбульської конвенції

Актуально
17.11.2021
Львівська облрада виступила проти ратифікації Стамбульської конвенції

На черговій сесії 16 листопада 2021 року Львівська обласна рада ухвалила рішення про звернення до керівництва держави. Депутати просять Верховну Раду захистити та підтримати традиційні сімейні цінності в Україні.

У цьому рішенні депутати вимагають не ратифікувати Конвенцію Ради Європи «Про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульську Конвенцію). У рішенні міститься прохання щодо недопущення імплементації у національне законодавство «гендерної ідеології».

Львівська облрада наполягає на необхідності впровадження ефективних механізмів боротьби із явищами домашнього насильства. І для цього, на думку депутатів, не потрібно ратифіковувати неоднозначний документ – Стамбульську конвенцію. Українське чинне законодавство про протидію домашньому насильству є достатнім. Депутати вбачають за необхідне зосередити більшу увагу на співпраці соціальних працівників та поліції, спрямувати зусилля на створення центрів підтримки.

Ініціатором звернення є Ірина Кравець, депутат “Української Галицької партії”.

«Головною перешкодою до ратифікації Стамбульської конвенції є введене нею визначення поняття «ґендер» та похідних від нього», — коментує Ірина Кравець. Зі слів депутата, нав’язування «гендерної ідеології» є загрозою для нормального розвитку дітей та суспільства в цілому. Ірина Кравець наголошує: «Сьогодні ми маємо захищати традиційні християнські цінності та показувати дітям ідеальну модель сім’ї, де є тато, мама і діти».

У своєму зверненні Львівська облрада просить перестати нав’язувати суспільству ідеї щодо нормальності різноманітних сексуальних девіацій. У тому числі – в освітній, медичній, правовій сферах.

Нагадаємо, що понад 80 місцевих рад звернулися до Верховної Ради, Президента і Кабінету міністрів щодо захисту інституції сім’ї в Україні. Обласні, районні, міські, селищні депутати з усієї країни вимагають:

— зберегти статтю 51 Конституції України, у якій зафіксовано, що шлюб – це союз чоловіка та жінки;
— вилучити ідеологічні терміни «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» з українського законодавства і унеможливити їхню появу у майбутньому;
— не допустити ухвалення закону «Про цивільне партнерство», адже це відкриває шлях до так званих «одностатевих шлюбів»;
— виключити з усіх підзаконних актів норми, які ставлять за мету подолання так званих «гендерних стереотипів», адже це зазіхає на природу і біологічну стать;
— ухвалити закон «Про заборону пропаганди гомосексуалізму» для створення безпечного інформаційного середовища для дітей.

Читайте також по темі:

Сім прихованих фактів про Стамбульську конвенцію

Офіційний Стамбул вийшов зі… Стамбульської конвенції

Наукові експерти НАН України: «Рішення Чернівецької облради щодо захисту сім’ї відповідає законодавству»

Також нагадаємо, що 7 лютого 2020 року був затверджений Висновок наукових експертів Інституту держави і права імені Володимира Корецького НАН України, у експертти повністю підтримують рішення місцевих рад на щодо захисту інституту сім’ї та проти гендерної та ЛГБТ-ідеологій.

Читайте також: Посли ЄС: Стамбульська Конвенція покликана захистити ЛГБТІК

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram