Короткий огляд діяльності громадянського руху «Всі разом!» у 2015 році

Актуально
09.01.2016

2015-ий став успішним роком служіння суспільству і громадянам України. Місію утвердження вічних цінностей у всіх галузях рух «Всі разом!» досягав кількома шляхами. У цьому огляді вказані ключові заходи.


1.    Лідери України зібралися на спеціальну дводенну зустріч Стратегії «Україна 2020» у Львові 17-18 лютого і Києві 20-21 лютого. За цей час учасники віртуально прожили шість років. В цьому процесі перед ними була поставлена задача: вивести Україну з кризи, створивши до 2020-го року надійну державну систему, стабільну економіку і відповідальну інформаційну політику.
Мета кампанії:
–    створити образ майбутньої України;
–    генерувати пакет головних реформ;
–    сформувати команду відповідальних лідерів;
–    сформулювати завдання і описати інструментарій;
–    взяти відповідальність за втілення Стратегії.

UKR2020_front_ukr

2.    Громадянський рух «Всі разом!» у рамках дослідження теми релігійної свободи в Україні провів моніторинг переслідувань за релігійною ознакою на окупованих територіях Донбасу станом на січень 2015 року. Вся інформація зведена в оглядову таблицю, де представлені докладні відомості про факти насильства над віруючими. Також зафіксовані дані про захоплення бойовиками будівель церков та іншого майна. Крім цього, описано нинішній стан гнаних християн та їх майна в так званих «ЛНР» і «ДНР».

3.    2-3 квітня в Києві пройшла конференція «Україна за сім’ю». Громадські та церковні діячі, юристи та просто сім’ї приїхали із різних куточків України послухати досвідчених експертів. Організатор Альянс «Україна за сім’ю»  вибрав найкращих спікерів, серед яких бізнес-леді Світлана Співакова, відомий психолог Марина Сила, Уповноважений Президента з прав дитини Миколай Кулеба, коуч із сімейних відносин та співзасновник компанії I`M Family Олександр Яременко, керівник центру «Восхождение» та доктор психологічних наук (США) Денис Боуен та інші.

784-295 -

Цього ж року рух «Всі разом!» став співзасновником Альянсу «Україна за сім’ю», а Руслан Кухарчук увійшов у склад правління новоствореної коаліції.

4.    Серія вуличних просімейних заходів відбулася за підтримки руху «Всі разом!»  16-17 травня по містах України. В різних містах була своя програма. На сім’ї очікувала насичена і корисна програма: тематичні майстер-класи, лекторій, конкурси, сімейна хода та концертна програма. Щорічний соціальний фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» об’єднує громадські організації, громадських активістів, церкви, а головне – родини, починаючи з 2010 року.

5.    В середині травня в соціальних мережах пройшов флешмоб в підтримку фестивалю «Всі разом – за сім’ю!». Сім’ї публікували свої сімейні фотографії із логотипом сімейного соціального Фестивалю, щоб заохотити до участі  у Фестивалі інші сім’ї, а також, щоб показати прості українські родини.

78

6.    16 травня у київському Парку імені Тараса Шевченка і на Хрещаитику відбувся щорічний тематичний фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» Головне гасло заходу – «Є родина – міцна країна». Щорічно цей фестиваль проходить за ініціативи руху «Всі разом!» і за участі десятка просімейних громадських та релігійних організацій. Учасники фестивалю ухвалили Резолюція з наступними вимогами:
1.    Інтереси інституту природної сім’ї вважати пріоритетними у всіх діях, ініціативах і рішеннях. Публічно декларувати і забезпечувати комплексну підтримку батьківству, материнству, дитинству.
2.    Забезпечення виконання чинної Державної цільової програми підтримки сім’ї. Під час укладання нових програм залучати максимальну кількість фахових професійних організацій.
3.    Впровадити системне викладання у школах курсу «Сімейні цінності» і включити його в інваріативну (обов’язкову) складову шкільної програми.
4.    Унеможливити законодавчі і адміністративні рішення і дії, які зазіхають на традиційні сімейні і християнські цінності.
5.    Формувати і реалізувати сімейну політику країни як складову національної стратегії і розглядати її в контексті національної безпеки.

VR_15
7.    2 серпня на Михайлівській площі у Києві відбулося Молитовне Віче і концерт з нагоди святкування 1027-ої річниці Хрещення Руси-України. У заході взяли участь віруючі і священнослужителі церков різних християнських конфесій. Мета заходу – допомогти громадянам глибше усвідомити свою християнську ідентичність та зміцнити духовні цінності в суспільстві. Адже саме хрещення Руси-України у 988 році стало ключовою подією в становленні українського народу. Адже саме з тих пір Україна – християнська європейська країна, а Київ – місто єдності християн різних конфесій.

8.    Протягом року організації «Співдружність соціальних підприємців» і «Всі разом!» провели чотири великих лідерських Саміти: у Слов’янську, Львові, Дніпропетровську та Сумах. У кожному місті було від 600 до 1000 учасників. Гасло заходу «Лідерство, базоване на цінностях, змінить нашу країну». Спікерами саміту виступають Народний депутат України Ганна Гопко, доктор історичних наук Ярослав Грицак, голова громадянського руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук, кандидат економічних наук, радник Президента України Олександр Пасхавер, депутат Верховної Ради України Павло Унгурян, співвласник успішних компаній на ринках України, Росії, Білорусі та Казахстану Сергій Розвадовський, голова «Співдружності соціальних підприємців» Гліб Співаков, керівник мережі з 350 жіночих фітнес-клубів, соціальний підприємець Світлана Співакова, голова Дорадчої Ради Львівської бізнес-школи Павло Шеремета.

grytsak_samit

 

9.    Сіті Інкубатори як продовження Великих Самітів «Лідерство. Розвиток. Успіх»  у містах пройшли у Львові, Дініпропетровську, Сумах та Словянську. Ціль Cіті Інкубатору – стати інструментом, який допоможе кожній людині, яка є носієм ідеї, втілити її в життя. Основний акцент, безперечно, ставиться на ініціативі та ідеях самих учасників. Спікери озброюють ініціативних людей конкретними практичними навичками і допомагають втілити ідею трансформації суспільства  конкретного міста.

10.    Рух «Всі разом!» виступив співорганізатором Глобального Лідерського Саміту у  Києві 10-11 грудня (разом зі «Співдружністю соціальних підприємців» і Асоціацією «Емануїл». Понад 1000 людей зібралися на масштабну подію. Серед промовців ГЛС: голова Одеської облдержадміністраії Міхеїл Саакашвілі, його колега з Сумщини Микола Клочко, співзасновник «Нової Пошти» Володимир Поперешнюк, народні депутати Павло Унгурян і Микола Лаврик.
11.    Протягом грудня тривав організований рухом конкурс есе для сімей-переселенців на тему «Які цінності допомогли нашій сім’ї пережити кризовий період?» Надійшло 39 історій від родин, які за цей час переселилися з небезпечних районів. Було нагороджено 7 переможців сумою у 1500 грн. Всім іншим учасникам конкурсу відправили солодкі подарунки для дітей та книги від партнерів.

rizdvo_Ruslan
12.    26 грудня з ініціативи руху «Всі разом!» відбулося свято «Всі разом – у Різдво!» для сімей-переселенців з Донбасу та Криму у Рогозові (Київська обл.). На свято зібралося понад 40 дітей та 20 дорослих. Усі діти отримали солодкі подарунки.
13.    28 грудня відбулася зустріч об’єднаної команди, де обговорювалися цілі та стратегія на 2016 рік, підбивалися підсумки діяльності за 2015-ий.
Нагадуємо, що громадянських рух «Всі разом!» – це об’єднаний гучний голос людей і організацій, які сповідують спільні цінності. Спільний базис – християнські цінності. Спільна мета – побудова здорового громадянського суспільства. І все це – спільними зусиллями всіх учасників руху.

Прес-центр громадянського руху “Всі разом!”

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram