Переселенці з Донбасу та мешканці Рогозова відвідали свято «Всі разом – у Різдво!»

Актуально
28.12.2015

Свято для сімей-переселенців «Всі разом – у Різдво!» відбулося 26 грудня у селі Рогозів, що на Київщині. На свято завітали не лише переселенці, яким надали помешкання у гуртожитку швейної фабрики, але й також мешканці села – діти разом з батьками. Учасники громадянського руху «Всі разом!» спільно з Міжнародною благодійною фундацією «Отчий дім» організували святкову програму для сімей. А це різдвяна вистава, ігри та конкурси для дітей, пісні. На світо зібралося близько 40 дітей і 20 дорослих.
rizdvo_vsi

Актори «Отчого дому» передавали зміст Різдва через виставу, яку підготували спеціально для переселенців. У сценарії наголошувалося, що Ісус Христос також був переселенцем. До того ж, у дуже юному віці. Це сталося тоді, коли цар Ірод видав наказ побивати усіх малюків до 2-х років, котрі мешкали в околицях Вифлиєму. Саме в цей час, як розповідає біблійна історія, ангел явився Йосипу, чоловіку Марії, та сказав, щоб вони разом з Ісусом втікали у Єгипет – подалі від замислів жорстокого царя Ірода.

rizdvo_vustava
Ця ситуація повторюється з українцями. «Ми втікали, бо було неможливо жити з дітьми там, де були воєнні дії, зриви, обстріли, – говорить переселенець з Донбасу, житель гуртожитку Олександр. – Тут нам дали притулок. Ми вже півтора роки тут живемо. Знайшли собі заняття. Працюємо, все почали заново».

rizdvo_konkurs ditu
Організатори свята хотіли поділитися радістю Христового народження та подарувати світлу надію присутнім. «Різдво Христове дарує надію! А це саме те, чого потребують сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, ставши вимушеними переселенцями через окупацію і анексію українських земель, – ділиться голова громадянського руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук. – Допомогти і підтримати ці мужні родини і їхніх дітей – наше велике бажання, яке вдалося бодай частково реалізувати».

rizdvo_Ruslan
Кожна дитина отримала скриньку з цукерками і дитячими книжечками. Своєю чергою і дорослі не залишилися без презентів – отримали подарунки у вигляді двох цікавих літературних збірок. «Дякуємо за те, що організували таке свято для наших дітей!» – із захопленням говорили присутні батьки.

rizdvo_podarynok
Організація «Всі разом!» висловлює подяку усім людям, церквам і організаціям, які своєю участю долучилися до проведення цього різдвяного свята.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram