У Львові стартував Сіті Інкубатор

Актуально
20.10.2015

16 та 17 жовтня у Львові відбулася перша сесія нового проекту Cіті Інкубатор, який став продовженням Великого Саміту “Лідерство. Розвиток. Успіх”. Більше сорока амбітних львів’ян стали учасниками програми, яка не лише дає мотивацію і знання у сфері бізнесу, але і допомагає втілити у життя власні інноваторські ідеї, щоб змінити країну.

Статистика говорить, що близько вісімдесяти відсотків новостворених проектів (чи то у комерційній сфері, чи в громадському секторі) протягом першого року існування просто закриваються. Це при тому, що стартова ідея може бути дійсно вартою уваги та корисною для суспільства.

spivakov_inkybator

Максим Коляда, координатор проекту у Львові, розповідає: «Cіті Інкубатор дуже актуальний саме у наш час. Бо навіть ті люди, які розпочинають з ідеї, часто не мають достатньо досвіду та йдуть шляхом власних помилок. Це призводить до того, що їхній проект дуже швидко згорає. Cіті Інкубатор створений, щоб допомогти таким людям у найнебезпечніший період старту протриматись і розвинутись далі».

city-inkybator

Більше сорока мотивованих людей записались на програму «інкубатору» у Львові. І вже у перший день мали змогу почути практичні поради від сім’ї Гліба та Світлани Співакових. Гліб – засновник «Співдружності соціальних підприємців», успішний бізнесмен, ідейний натхненник «Саміту у твоєму місті». Світлана – не лише чарівна дружина та мама шістьох дітей, але й бізнес-леді, власник мережі, яка включає в себе понад 350 фітнес-клубів у країнах Східної Європи.

glib_spivakov

«Будь – яке бачення повинне ґрунтуватись на високих моральних і духовних цінностях, – розповідає Гліб. – Принципи свободи, справедливості, рівності і відповідальності є ключовими. Їх потрібно зібрати разом і навчитися практикувати. Тільки тоді, будуючи малий бізнес на цих принципах, ми зможемо невеликими кроками, але впевнено і гарантовано змінити наше суспільство, зламати існуючу систему та змінити державу».

Світлана Співакова акцентувала увагу на тому, що всі знання, які  має людина, не зможуть принести користі ні їй, ні її ближнім, якщо вона не втілить їх у проект. «На Львів зараз дивляться всі. Люди хочуть приїхати сюди, зануритися в атмосферу любові, прийняття, високої культури. Саме ми зараз можемо довести, що бути українцем – це гідність. Ми можемо впливати на цінності людей, які розгублені, які не знають, як жити далі. Але якщо бізнес не буде приносити нову культуру і змінювати життя, він не буде довговічним», – переконана спікер проекту.

spivakova_inkybator

Ціль Cіті Інкубатору – стати інструментом, який допоможе кожній людині, яка є носієм ідеї, втілити її в життя. Основний акцент, безперечно, ставиться на ініціативі та ідеях самих учасників.

Зорян Гудзій, один із спікерів проекту, підприємець у сфері ІТ, зазначає: «У нас зібралась дуже ініціативна і самовмотивована група. Протягом чотирьох сесій, які пройдуть до Нового року, ми за допомогою бізнес-моделювання допоможемо нашим студентам прописати, дослідити і побачити свою ідею, після чого вони матимуть фактично «дорожню карту», як і куди рухатись».

city-inkybator2

Ми поцікавились у новоспечених студентів, якими ж є їхні враження від перших днів на проекті. Анатолійбатько чотирьох дітей, працює у освітній сфері, та прийшов сюди, щоб почерпнути натхнення для розвитку соціального освітнього проекту. «Я очікував нових знайомств, і був приємно вражений, коли знайшов однодумців. Мені подобається бачити співпрацю ідейних людей. Cіті Інкубатор має всі шанси стати платформою для реалізації добрих ідей. Буде цікаво спостерігати, а також брати в цьому участь. Тренінги були насичені, цікаві і я задоволений!»

Отже, скоро Львів отримає команду освічених і креативних бізнес-ініціаторів, які будуть змінювати місто. А поки що – чекаємо нових сесій Cіті Інкубатору, які призведуть до нових перетворень у нашому суспільстві!

Нагадаємо, організаторами Сіті Інкубатору, як і Великого Саміту є громадянський рух “Всі разом!” та “Співдружність соціальних підприємців”.

Прес-служба «Всі разом!»

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram