Великий Саміт у Дніпропетровську зібрав 900 активістів міста

Актуально
19.10.2015

У Дніпропетровську відбувся Саміт «Лідерство. Розвиток. Успіх». Близько 900 жителів міста прийшли, щоб разом обговорити  стратегію реформування та преображення міста. Спікери Саміту – провідні політики, громадські діячі  та бізнесмени –  направляли активістів. У своїх виступах говорили про інструменти, які допоможуть досягти хороших результатів.

samit_dnepr

Професор історії Ярослав Грицак відмітив, що сьогодні Україна має великі перспективи. Він впевнений, що більшість не здатна змінити нічого, тому що вона схильна не хотіти змін. З іншого боку, меншість здатна принести зміни.

«Більшість схильні до традицій, тому вони ніколи нічого не змінювали. Головну роль відіграє меншість, яка повинна мобілізуватися, це по-перше. А по-друге, вони повинні знати, що робити. Тобто, з одного боку, повинна бути воля і бажання, а з іншого – розум. Їх потрібно об’єднати»,- відмітив Грицак.

samit_lydu

Він також добавив, що в Україна таких людей вже близько 15%. В свою чергу, економіст, радник президента України, спікер Саміту Олександр Пасхавер запевняє, що для змін у суспільстві достатньо лише 1% активної меншості.

Головною ціллю цього заходу було знайти команду із 150 людей, які будуть разом працювати над змінами в своєму місті, своїй державі. Про це сказав голова комітету Великого Саміту в Дніпропетровську Руслан Бєлошицький.

samit_spikeru

Чудовим місцем для об’єднання таких активістів стане Сіті Інкубатор, який стартує в листопаді у Дніпропетровську. Як відмітив ініціатор проекту Олександр Марчук, це платформа для навчання та реалізації соціальних і бізнес проектів, корисних суспільству. Найкращі проекти отримають повне фінансування від інвесторів.

Учасники Саміту були активно залучені в дискусії, ставили багато запитань та робили висновки.

samit-ychasnuku

«Я дуже радий, що мені вдалося тут бути. Спікери – справжні лідери, за якими хочеться йти. Мені дуже сподобалась ідея, яка тут прозвучала: через християнські цінності можна змінити країну. Мені здається, що все, про що тут говорили, повинно активно рекламуватися. Це зможе змінити суспільство», – ділиться враженнями учасник Саміту Юрій Харченко.

Дійсно, більшість спікерів говорили, що люди з цінностями, які базуються на християнстві, зможуть змінити країну.

samit_luce

«Все насправді дуже просто – потрібно вірити, не боятися і дивитися у майбутнє з оптимізмом. Нам потрібно більше лідерів. Таких лідерів, які мають основу – моральні принципи, які будуть надихати, розвивати і робити їх кращими», – зауважила учасниця Анна Замазян.

samit_dnipro

Відмітимо також, що Великі Саміти «Лідерство. Розвиток. Успіх» пройшли вже у чотирьох містах України –  Слов’янськ, Львів, Суми і Дніпропетровськ. В кожному місті проводили також і Сіті Інкубатори. Наступного року планується охопити ще 4 міста, а загалом їх у компанії – 12. Організаторами цього заходу виступає «Співдружність соціальних підприємців» і громадянський рух «Всі разом!»

Прес-служба «Всі разом!»

 

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram