ЛІДЕРСТВО . РОЗВИТОК . УСПІХ

Великий Саміт у твоєму місті

 

Стара модель лідерства по-українськи не привела до бажаного результату, вона – провалилась.

Україна перебуває у періоді глобальних трансформацій та метаморфоз. Саме нові підходи, цілком інші моделі управління зможуть принести країні перетворення та прорив. Новий успіх стане результатом праці нових лідерів в усіх сферах – політиці, бізнесі, медіа, суспільному секторі.

Цей лідерський Саміт покликаний стати місцем збору нових лідерів для нової України. Ми разом формуємо нове покоління відповідальних та посвячених першопрохідців. Прагнемо принести геть інші моделі розвитку та дієві формули успіху. Маємо мету стати спільнотою людей, які у кризовий час спільно працюють, заробляють і забезпечують свої родини, а також – перетворюють міста і всю країну.

Профільні фахівці з багаторічним досвідом пропонують свіжі рішення та запрошують до робочої дискусії. Об’єднавши інтелектуальні зусилля та всебічну працю, ми будуємо нову Україну – всупереч кризі, війні та погрозам.

Україна отримала шанс на повне перезавантаження.
Чи братимеш ти в цьому участь?
Настав час нових підприємців, громадських діячів і політиків!
Ми гуртуємося вже зараз, щоб діяти на випередження!
Те, що цікавить усіх:
Цінності, які ведуть до розвитку
Лідерство у суспільних процесах
Управління в бізнесі та політиці
Життєве покликання та цілепокладання
Економіка, яка перетворює місто
Гроші під час кризи: знайти та втримати

ПРИКЛАДИ, ЩО НАДИХАЮТЬ

Ефективне лідерство – попри війну і конфлікт

Франклін РузвельтФранклін Рузвельт вивів Сполучені Штати з Великої депресії
Вінстон ЧерчилльВінстон Черчилль став національним лідером в умовах війни
Нельсон МанделаНельсон Мандела здолав режим апартеїду у своїй країні

Державний успіх – попри кризу і занепад

Південна КореяПівденна Корея бідна республіка за 50 років перетворилась на економічного гіганта
СінгапурСінгапур з країни «третього світу» трансформувався на «Азійського тигра»
БразиліяБразилія складний шлях від диктатури до демократії і процвітання

Успішний бізнес – попри стагнацію і безгрошів’я

Hewlett-PackardHewlett-Packard легендарний стиль управління привів компанію до розквіту
SamsungSamsung побудували бізнес в країні з високими ризиками
IKEAIKEA навчилися задовольняти потреби і очікування людейСПІКЕРИ САМІТУ

Ганна Гопко Ганна Гопко
Народний депутат України, голова парламентського Комітету у закордонних справах. Багаторічний координатор програм в Україні міжнародної організації «За майбутнє без куріння». Співавтор ініціативи «Реанімаційний пакет реформ».
Ярослав Грицак Ярослав Грицак
Доктор історичних наук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка. Кілька років викладав у Колумбійському університеті і у Гарварді. Опублікував понад 400 робіт.
Руслан Кухарчук Руслан Кухарчук
Президент Асоціації журналістів «Новомедіа», голова громадянського руху «Всі разом!» Володіє кількома медіаресурсами. Автор книг «Десятка», «Мандат», «Новый журналист». Має журналістську, режисерську та богословську освіту.
Юрій Логуш Юрій Логуш
Один з найвідоміших топ-менеджерів України. Понад 15 років очолював компанію Kraft Foods в Україні. Понад 20 років працював у США. Нині – проректор зі стратегії та програмного розвитку Українського католицького університету.
Олександр Пасхавер Олександр Пасхаверр
Кандидат економічних наук, член-кореспондент Академії технологічних наук України. У різні часи був радником Президента України, прем’єр-міністра, міністра економіки.
Сергей Розвадовский Сергій Розвадовський
Співвласник успішних компаній на ринках України, Росії, Білорусі та Казахстану. Засновник тренінгової компанії I’M trainings. Розробник розвиваючо-навчальної програми «Гроші». Доларовий мільйонер.
Гліб Співаков Гліб Співаков
Голова «Співдружності соціальних підприємців». Разом з партнерами у 10 країнах розвинув мережу компаній у сфері здоров’я, фітнесу та виробництва продуктів харчування. Понад 1 мільйон людей є клієнтами групи компаній Співдружності. Загальний обіг компаній сягає понад $100 мільйонів.
Світлана Співакова Світлана Співакова
Керівник мережі з 350 жіночих фітнес-клубів FitCurves, членами яких є понад 200 тисяч жінок. Лідер «Співдружності щасливих жінок». Мотиваційний спікер та тренер. Разом з чоловіком розвиває організації «Місія в бізнесі» та «Співдружність соціальних підприємців».
Павло Унгурян Павло Унгурян
Депутат Верховної Ради України VI та VIII скликань, координатор Національного молитовного сніданку в Україні та міжфракційної депутатської групи у Верховній Раді України «За духовність, моральність та здоров’я України».
Павло Шеремета Павло Шеремета
Голова Дорадчої Ради Львівської бізнес-школи. Раніше – декан Києво-Могилянської бізнес-школи, президент Київської школи економіки. З 27 лютого по 2 вересня 2014 року займав посаду міністра економічного розвитку і торгівлі в уряді Арсенія Яценюка.

ОРГАНІЗАТОРИ САМІТУ

Співдружність соціальних підприємців (ССП)
Об’єднання ділових людей та однодумців, які працюють з метою переображення економічної та соціальної сфер суспільства. Місія ССП – допомогти у відкритті малого та середнього соціально відповідального бізнесу з християнськими цінностями. Підприємець – це той, хто точно знає своє покликання. Тільки та людина, яка допомогла собі та своїй родині розкрити свої таланти, може допомогти принести економічно-соціальний та духовний добробут у місто та країну. Відповідальний бізнес завжди орієнтований на створення добра у суспільстві. Покращення в країні починається з нас самих: ми обираємо шлях конструктивних та проактивних дій, а не позицію спостережника та критика.
Детальніше – на www.socbiz.net
Громадянський рух «Всі разом!»
Це – об’єднання суспільних організацій та громадянських ініціатив; ресурсний центр для суспільно корисних проектів; інфраструктура для соціально відповідальних справ; аналітичний, освітній, інформаційний центр. Робота руху будується на таких цінностях: безпечне суспільство, повноцінна родина, міцне здоров’я, релігійна свобода, опіка та солідарність.
Детальніше – на www.vsirazom.ua
Депутатська група «За духовність, моральність та здоров’я України»
Мета – об’єднати народних депутатів навколо духовних цінностей українського суспільства. А також – ухвалення відповідних законів, які сприятимуть зміцненню моралі, духовного та фізичного здоров’я нації, перешкоджатимуть негативним явищам в українській державі.
 
 
 
10 ЖОВТНЯ - САМІТ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

до начала саммита осталось
 
 

 
 
 
 
ЛІДЕРСТВО . РОЗВИТОК . УСПІХ

Великий Саміт у твоєму місті

Реєструйся і долучайся:
/ www.vsirazom.ua/summit / +38 (095) 389-27-12