громадянський рух

У Києві відбувся Глобальний Лідерський Саміт

У Києві відбувся дводенний Глобальний Лідерський Саміт. Близько 400 учасників зі всієї України та з-за кордону відвідали найбільшу в світі християнську подію в сфері лідерства. 12 промов від найавторитетніших спікерів світового рівня, яскрава шоу-програма та надихаючі життєві історії лідерів, вплив яких приніс надію та зміни цілим містам. Подія, яка спорядила лідерів і управлінців інструментами творення змін і нових трансформацій.

5-6 грудня – українська столиця на два дні перетворилася в епіцентр концентрації найкращих лідерів країни. Бізнесмени, громадські діячі, політики, очільники християнських конфесій та церков, науковці, журналісти, студенти – всі вони стали учасниками Глобального Лідерського Саміту в 2019 році.

Понад 300 учасників разом опановували мистецтво лідера, який впливає, збагачувалися унікальним лідерським баченням, натхненням та практичними навичками досягнення нової ефективності, переймали досвід у видатних лідерів з різних сфер та секторів бізнесу, служіння та громадської активності. Рух “Всі разом!” уже три роки поспіль організовує та проводить Глобальний Лідерський Саміт у Києві, Одесі та Харкові.

12 авторитетних і відомих у всьому світі промовців виступили на ГЛС у Києві. Серед них у форматі відеозвернення: Крейґ Ґрошел – старший пастор популярної інноваційної церкви Life.Church, Ліз Бохеннон – співзасновниця компанії Sseko Designs – модного бренду, який створено для розвитку лідерських і освітніх можливостей для жінок в усьому світі, Джіа Джіанг – автор бестселерів, блогер, підприємець, Беар Гріллз – мандрівник, письменник, телеведучий, Девон Франклін – президент Franklin Entertainment, відомий продюсер, автор бестселерів, Патрік Ленсіоні – президент компанії The Table Group, автор одинадцяти бестселерів, які розійшлися по світу мільйонними тиражами, Кріс Восс – колишній уповноважений ФБР з питань заручників, президент та засновник The Black Swan Group, Бен Шервуд – співголова медіа-мереж Disney з 2014 по 2019;


у форматі живих виступів: Руслан Кухарчук – голова руху “Всі разом!”, президент Асоціації “Новомедіа”, Олег Василевський – генеральний директор JAMM, Євген Савочка – генеральний директор компанії “НОВАБУДОВА”, Андрій Тищенко – старший єпископ церков «Нове покоління», головуючий в Українській Міжцерковній Раді.

Кожний виступ розкривав інструменти управління змінами, мистецтва ведення перемовин, відповідали на питання – як зустрічати виклики і виробити імунітет до відмов, говорили також про цінності та характер у лідерстві, тощо.

Саміт відвідали особливі гості та щорічні партнери події: Стів Вебер – директор офісу CBN в країнах СНД. Він відкрив перший день ГЛС вітальним словом і молитвою. Вранці другого дня Саміту, з пасторською настановою та молитвою звернувся Микола Устинцев – пастор церкви IGC із Запоріжжя.

Відкриттям цього року стала життєва історія переселенця  Віталія Андрійця з Черкас. Маючи в серці мрію служити наставником для дітей, він започаткував хлопчачу майстерню «Мудрий тесля». Майстерня була задумана для занять з хлопчиками, які виховуються в сім’ях без батька, щоб показувати їм на прикладі Небесного Отця образ люблячого турботливого чоловіка та батька, яким вони колись стануть. Та навчити їх виконувати ту частину господарської роботи, яка вимагає вміння лагодити, прибивати тощо.  Віталій Андрієць своїм служінням покаує приклад відповідального лідерства для підопічних хлопців.

Яскраве музичне супроводження Саміту забепечили Олег Кирилков, Микола Хіміч, Оксамита. Саме на ГЛС була перезентована книга Оксамити Новачук  «Явна перевага Неба». Чимало партнерських локацій було представлено на Саміті, зокрема: Міжнародний центр батьківства, Публічна ініціатива «ЗаРодження», громадська організація «Дар життя», «Територія відповідальності», Клуб «Суперкниги, «Радіо М» та інші.

Нагадаємо, понад 130 країн та 440 000 учасників у всьому світі беруть участь у Глобальному Лідерському Саміті.  Щороку ця подія відбувається у Києві, Одесі, та Харкові. А у 2020 році відбудеться перший раз у Дніпрі. Це унікальна платформа, де концентрується найкращий лідерський контент, який споряджує лідерів і управлінців для досягнення нової ефективності.

ФОТОЗВІТ З САМІТУ ТУТ

Про статеве виховання — для сотень старшокласників Хуста
23.01.2020

20-21 січня у Хусті, що на Закарпатті, пройшов семінар на тему «Статеве виховання учнів і проблематика ЛГБТ». Організувало подію Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради за підтримки міського голови Володимира Кащука.

Понад 300 народних депутатів об’єдналися задля захисту інституту сім’ї
18.01.2020

17 січня 2020 року у Верховній Раді України ІХ скликання було створено міжфракційне депутатське об’єднання «Цінності. Гідність. Родина». Членами першого у 2020 році міжфракційного депутатського обєднання стали понад 300 народних депутатів України. Співголовами було обрано Святослава Юраша («Слуга народу»), Олега Волошина (ОПЗЖ), Сергія Таруту («Батьківщина»), Михайла Бондара («Європейська солідарність»), Ірину Констанкевич («За майбутнє»), Олександра Ковальова…

Рух «Всі разом!» змінює свій візуальний стиль
28.12.2019

Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» у нове десятиліття входить у новому візуальному стилі. Оновлене зображення логотипу, шрифтове написання і основні кольори.

У КМДА ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ «СІМ’Я ТА ДІТИ: КИЇВСЬКА СТРАТЕГІЯ 2020»
20.12.2019

Круглий стіл «Сім’я та діти: київська стратегія 2020» відбувся 19 грудня у Київській міській державній адміністрації. Захід був присвячений захисту інтересів інституції сім’ї, дитинства, батьківства, материнства на території міста Київ. До участі у заході запрошено органи влади та органи місцевого самоврядування, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, в тому числі дитячих і молодіжних організацій.

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ КОМІТЕТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ
13.12.2019

13 грудня відбулося перше засідання Громадської ради при Комітеті Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.  До складу Громадської ради, що наліковує сто двадцять осіб, увійшли представники національного сімейного руху «Всі разом!» та Громадської спілки «Всеукраїнський Собор».

У Києві відбувся Глобальний Лідерський Саміт
09.12.2019

У Києві відбувся дводенний Глобальний Лідерський Саміт. Близько 400 учасників зі всієї України та з-за кордону відвідали найбільшу в світі християнську подію в сфері лідерства. 12 промов від найавторитетніших спікерів світового рівня, яскрава шоу-програма та надихаючі життєві історії лідерів, вплив яких приніс надію та зміни цілим містам. Подія, яка спорядила лідерів і управлінців інструментами творення…

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «СІМ’Я ТА ДІТИ: КИЇВСЬКА СТРАТЕГІЯ 2020»
20.12.2019

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «СІМ’Я ТА ДІТИ: КИЇВСЬКА СТРАТЕГІЯ 2020» (м. Київ, 19 грудня 2019 р.)   Ми, учасники круглого столу, дійшли згоди, що Київська стратегія розвитку та підтримки інституту сім’ї повинна відповідати конституційному принципу відповідальності перед Богом, нинішнім та прийдешніми поколіннями, а також будуватися на засадах суспільної моралі та традиційних для України християнських цінностях.

Що не так у Стратегії розвитку молодіжної політики до 2030 року?
29.11.2019

Міністерство культури, молоді та спорту презентувало для обговорення проект Стратегії розвитку молодіжної політики України до 2030 року (далі – Стратегія). Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» зробила експертний аналіз документу. Також Рух надіслав Міністерству свої зауваження та пропозиції щодо державної стратегії у сфері розвитку молодіжної політики. Разом із тим, маємо констатувати, що проект Стратегії містить…

Чому проект Закону № 0931 щодо протидії дискримінації загрожує основоположним правам людини
13.11.2019

Експертний коментар Громадської організації «Громадянський рух «Всі разом!»

ДОРОЖНЯ КАРТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАВДАНЬ В СІМЕЙНІЙ ПОЛІТИЦІ, ОСВІТІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІЙ БЕЗПЕЦІ
07.10.2019

З огляду на нерозривний зв’язок з історико-культурним надбанням і національною християнською традицією, з метою збереження української самобутності та формуванням вільного, демократичного, висококультурного та морального суспільства в Україні, необхідним є забезпечення на законодавчому рівні охорони та захисту духовних, моральних і культурних цінностей українського народу, серед яких людина як найвища соціальна цінність, її честь та гідність, сім’я,…

ЛІКАРІ ОБУРЮЮТЬСЯ МАРИХУАНОВИМ ЛЕГАЛАЙЗОМ: ПРЯМА МОВА
03.06.2019

Останнім часом в країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та наукових досліджень. Нагадаємо, що  в Україні діє кримінальна відповідальність за обіг наркотичних засобів, зокрема канабісу. Маємо приклад низки країн, які легалізували коноплі для своїх громадян.

ЛЕГАЛАЙЗ КАНАБІСУ: ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЕКСПЕРТИ?
30.05.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини і міжнаціональних відносин 15 травня одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». Щоб розібратися в суті цього питання, ми звернулися до фахівців. Ми вивчили їхню думку. Пропонуємо і вам визначатися.

Гурт KVANT - на фестивалі «Всі разом – за сім’ю!» 2019