Депутати Київщини проти Стамбульської конвенції

Актуально
24.01.2022
Депутати Київщини проти Стамбульської конвенції

На поточній січневій сесії Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області абсолютна більшість депутатів підписали звернення до Верховної Ради України про необхідність захисту традиційних сімейних цінностей українського народу. Документ містить положення проти ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами – Стамбульської Конвенції.

Депутати місцевої ради підписали текст звернення до українського парламенту з приводу захисту традиційних сімейних цінностей українського народу. Представники Борщагівської ОТГ застерігають керівництво держави про те, що зазначена конвенція є загрозливою ініціативою для розвитку української державності та інституту сім’ї. Вони зазначають, що головною перепоною до ратифікації Стамбульської конвенції є  запровадження понять, що руйнують традиційні погляди на сім’ю (у її природньому розумінні) і людство як спільноту чоловіків та жінок. В тому числі – іншого розуміння поняття «ґендер», ніж має національне законодавство.

Депутати також застерігають Верховну Раду, що Стамбульська Конвенція є черговою у ряді міжнародних документів які, декларуючи дуже правильні та потрібні речі, при цьому крок за кроком легалізовує і запроваджує норми, що руйнують традиційні погляди на сім’ю (у її природньому розумінні) і людство як спільноту чоловіків та жінок.

«Ратифікація Конвенції означає, що ми зобов’язуємося запровадити в законодавство України все, що вона вимагає. А така дія несе конкретні загрози для інституції сім’ї та сталого розвитку держави в цілому», – йдеться у тексті.

Борщагівська ОТГ звертає увагу на те, що чинне законодавство України захищає жінок від насильства, дискримінації та інших порушень, а також протидіє домашньому насильству. У цьому контексті, деякі положення українського законодавства є виваженішими та більш досконалими, аніж запропоновані у Конвенції.

Також депутати закликають Верховну Раду України захистити Україну від зневаження традиційної сім’ї як союзу жінки і чоловіка, що вказано у статті 51 Конституції України, а також від розмивання поняття статей шляхом офіційного запровадження терміну «ґендер», який дотепер не має чіткого юридичного визначення.

Зазначимо, що ратифікація Стамбульської конвенції із застереженнями – це комунікаційна маніпуляція. Тому що Стамбульська конвенція не надає країнам такого права і не передбачає такої можливості.

Нагадаємо, що вийшли друком БУКЛЕТИ «Стамбульська конвенція: п’ять причин не ратифікувати». На відповідному САЙТІ можна завантажити буклети як для друку, так і для поширення – пропонуються два відповідні посилання.

Стамбульська Конвенція або Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами – міжнародна угода, відкрита для підписання у Стамбулі у 2011 році. Це ідеологічна ініціатива, мета якого наситити законодавче поле країн словосполученнями «сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність». Відповідно до логіки документу, жінками пропонується вважати не лише людей з відповідними біологічними ознаками та хромосомним набором, а будь-яку особу, яка ідентифікує себе як жінку. І насправді, документ не вирішить проблему насильства, бо навіть не згадує головну причину виникнення побутових конфліктів – алкоголізм.

Читайте також по темі:

Ще три місцеві ради проголосували проти Стамбульської конвенції

Львівська облрада виступила проти ратифікації Стамбульської конвенції

Івано-Франківська міська рада: ми категорично проти ратифікації Стамбульської конвенції

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram