Депутати Калуської міськради закликали відмовитися від Стамбульської конвенції

Актуально
17.08.2020
Депутати Калуської міськради закликали відмовитися від Стамбульської конвенції

На черговій сесії 25 червня 2020 року Калуська міська рада Івано-Франківської області ухвалила рішення № 3262 про звернення депутатського корпусу до керівництва держави. Депутати просять Президента, Кабінет міністрів, Верховну Раду захистити та підтримати інститут сім’ї в Україні.

У цьому рішенні депутати вимагають не ратифікувати Конвенцію Ради Європи «Про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульську Конвенцію). Це рішення містить прохання щодо недопущення імплементації у національне законодавство «гендерної ідеології».

У документі депутати Калуської міськради просять перестати нав’язувати суспільству ідеї щодо нормальності різноманітних сексуальних девіацій. У тому числі – в освітній, медичній, правовій сферах. Калуська міськрада наполягає на необхідності впровадження ефективних механізмів боротьби із явищами домашнього насильства, а також проти жінок і дітей, у сфері торгівлі людьми та сурогатного материнства.

«Державна сімейна політика потребує належної інституалізації, постійної взаємодії Парламенту і Уряду та громадянським суспільством щодо формування та реалізації державної сімейної політики», — йдеться у рішенні.

Читайте також статтю: Сім прихованих фактів про Стамбульську конвенцію

Нагадаємо, що понад 80 місцевих рад звернулися до Верховної Ради, Президента і Кабінету міністрів щодо захисту інституції сім’ї в Україні. Обласні, районні, міські, селищні депутати з усієї країни вимагають:

— зберегти статтю 51 Конституції України, у якій зафіксовано, що шлюб – це союз чоловіка та жінки;
— вилучити ідеологічні терміни «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» з українського законодавства і унеможливити їхню появу у майбутньому;
— не допустити ухвалення закону «Про цивільне партнерство», адже це відкриває шлях до так званих «одностатевих шлюбів»;
— виключити з усіх підзаконних актів норми, які ставлять за мету подолання так званих «гендерних стереотипів», адже це зазіхає на природу і біологічну стать;
— ухвалити закон «Про заборону пропаганди гомосексуалізму» для створення безпечного інформаційного середовища для дітей.

Читайте також статтю: Наукові експерти НАН України: «Рішення Чернівецької облради щодо захисту сім’ї відповідає законодавству»

Також нагадаємо, що 7 лютого 2020 року був затверджений Висновок наукових експертів Інституту держави і права імені Володимира Корецького НАН України, у експертти повністю підтримують рішення місцевих рад на щодо захисту інституту сім’ї та проти гендерної та ЛГБТ-ідеологій.

Читайте також: Посли ЄС: Стамбульська Конвенція покликана захистити ЛГБТІК

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram