Фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» 16 травня у Києві – на Хрещатику і у Парку Шевченка

Актуально
28.04.2015

Фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» у Києві пройде 16 травня в парку імені Тараса Шевченка. Протягом дня для мешканців і гостей міста діятимуть локації для корисного і цікавого сімейного дозвілля.
Подружжя та всі охочі укласти шлюб зможуть безкоштовно проконсультуватись у професійних психологів, прослухати лекції необхідної тематики і сфотографуватись на тлі прикрашеної весільної арки. Для дітей і батьків передбачені спортивні естафети і змагання між сім’ями. Також для дітей проводитимуть конкурси малюнків на асфальті та інтелектуальні ігри.

У цей день сім’ї, молодь і діти пройдуть святковою ходою від будівлі КМДА до парку Шевченка. Збір на Хрещатику о 15:00. Ввечері на гостей очікує тематичний концерт і нагородження сімей. А для дітей – подарунки і призи.

«Вже зараз заплануйте цей день, щоб провести його не лише разом зі своєю сім’єю, а й долучитися до великого спільного сімейного дійства у Києві та інших містах», – запрошують організатори фестивалю.

 

3
Гасло заходу цього року – «Є родина – міцна країна». Мета – наголосити на авторитеті сімейних традицій в Україні. Нагадаємо, що не тільки в Києві, а й в інших містах Украни відбудуться подібні сімейні соціальні фестивалі. Це – щорічна національна традиція, почата в 2010 році.

Ініціатор кампанії – громадянський рух «Всі разом!». Захід проводиться зусиллями коаліції «Україна за сім’ю». Свято приурочене до Тижня подружжя 15-22 травня і Дня Європи.

Ознайомтесь з розкладом заходів і долучайтеся з сім’ями і друзями 🙂

Соціальне містечко, сімейні забави, корисний відпочинок
(12.00-20.00 Парк Шевченка)
– сімейне і дошлюбне консультування, майстер-класи, лекторій
– безкоштовна фотосесія сімей
– естафети і спортивні змагання між сім’ями
– дитячі малюнки на асфальті і рукоділля
– настільні ігри

Святкова хода сімей і молоді, сімейне віче 
(15.00-16.30 Хрещатик)
Збір о 15.00 на Хрещатику – біля будівлі КМДА. Відбудеться флешмоб за участі подружніх пар. Запрошуємо охочих згадати весільний день і прийти у своєму весільному вбранні.

Далі – хода вулицею Хрещатик до Бесарабської площі і вгору Бульваром Швченка до Парку Шевченка.

Вечірній блок
(16.30-20.00 Парк Шевченка)
тематичний концерт
– розіграш призів
– подарунки сім’ям

ЗАВАНТАЖИТИ АФІШУ ДЛЯ ДРУКУ МОЖНА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ!

Києвом розміщено 10 білбордів і 15 сітілайтів сімейного фестивалю.

Долучайтеся до події у фейсбуці!

Яскравий сімейний фотофлешмоб у соціальних мережах.

Єдиний контактний центр:
www.vsirazom.ua
+38-098-858-48-48

78

 

Також запрошуємо переглянути репортаж з минулорічного фестивалю “Всі разом – за сім’ю” у Києві.

Партнери фестивалю: компанія IDS, компанія “Рудь”, житловий комплекс “Європейське місто”, підприємець Вадим Столар, компанія РТМ.

Інформаційна підтримка: www.44.ua,www.InVictory.com, www.VseNovosti.info

vr15_card

 

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram