Коли меншість з цінностями починає діяти. У Львові пройшов Великий Саміт «Лідерство. Розвиток. Успіх»

Актуально
23.09.2015

Понад 800 жителів західних областей України відвідали Великий Саміт «Лідерство. Розвиток. Успіх», який відбувся у медіа-центрі стадіону «Арена Львів» 19 вересня. «Наша головна ідея – всі разом розвиватись та діяти на користь міста і країни», – відзначає координатор львівського Саміту Василь Воробець.

P1100603

Тут виступили громадські діячі, політики та бізнесмени. Народний депутат Ганна Гопко, економіст Олександр Пасхвавер, історик Ярослав Грицак, бізнесмени Гліб Співаков, журналіст Руслан Кухарчук, бізнес-тренери Олександр Марчук і Сергій Розвадовський, мер Вуглегірська Михайло Мартинов.
Спікери були об’єднані одними цілями – допомогти учасникам усвідомити свою відповідальність за регіон і дати знання і навички для конкретної роботи. «Саміт – це наша любов до тих людей, яких ми на нього запрошуємо. Вона виражається не в тому, що ми хочемо їх пообнімати, – зізнається один із спікерів Сергій Розвадовський. – Вона полягає у тому, що ми хочемо їм по-справжньому допомогти. Дати знання, бачення та дієві інструменти».

008

Кожному зі спікерів учасники мали можливість ставити запитання. В рамках Саміту відбувались робочі дискусії. «Тут запрошені знакові експерти з сфер політики, бізнесу, громадської діяльності. Вони прагнуть дати відповіді на багато наших запитань, наприклад, як почати щось змінювати», – відзначає студент Володимир Глущак.

Саміт був насичений не лише виступами, але й змістовними відеороликами про шлях Нельсона Мандели, принципи процвітання Південної Кореї та сміливі рішення компанії Hewlett Packard. В кожному відео були виділені основні принципи, які допомагають розвиватися та досягати успіху, як великій корпорації, так і державі з її громадянам.

P1100615

«Саміт був дуже насичений. Давали короткий час спікерам, щоб вони говорили головне, що потрібно почути. Але принципове, що я для себе зрозуміла – це те, що є люди з цінностями, і їх багато. Вони працюють у різних сферах. І це дуже добре, це підбадьорює», – відзначає учасниця заходу, львів’янка Соня.
В продовження Саміту з жовтня у Львові почне діяти «Сіті Інкубатор».

Це платформа для навчання та реалізації корисних бізнесових та соціальних проектів, які будуть створюватися на користь місті. «Сіті Інкубатори мають кілька ідей, – зазначає куратор Олександр Марчук. – По-перше, об’єднати мешканців, які мають активну громадянську позицію. По-друге, поділитися досвідом та допомогти людям, які мають мрію, ідею, яка покращить життя містян. Наша мета – допомогти їм реалізувати та втілити цю ідею в життя». Найкращі проекти отримають цільові гранти та організаційну допомогу.

005

На Саміті не мало говорили про важливість цінностей. «Лідерство, базоване на цінностях, змінить нашу країну», – це гасло заходу.
Спікери виділяли головні цінності, які необхідні нашій державі. Йшлося про довіру і чесність, про віру в Бога і єдність, про працьовитість та взаємне служіння. Наприклад, радник Президента України, економіст Олександр Пасхвер відзначив, що має велике значення свобода, активна співпраця, схильність до компромісу та відповідальність.

006

«Це ті соціальні цінності, які дозволяють вести бізнес, працювати, спілкуватися в громадянському суспільстві», – відзначив економіст.
Відзначимо, що Саміт «Лідерство. Розвиток. Успіх» вже відбувся у Слов’янську. Цього року ще буде у Сумах 03 жовтня та у Дніпропетровську 10 жовтня. Всього планується охопити 12 міст України для максимальної ефективності. Організаторами Самітів виступає «Співдружність соціальних підприємців» (ССП) і громадянський рух «Всі разом!» У такий спосіб прагнуть стимулювати появу нового покоління лідерів з гідними цінностями для всіх рівнів суспільного життя.

010

«Концепція змін у країні чи місті завжди одна. Більшість завжди пасивна, і тому зміни відбуваються, коли з’являється пасіонарна меншість, яка починає по-новому жити, по-новому діяти, – впевнений голова ССП Гліб Співаков. – Мета цих Самітів – сформувати в кожному місті групу ось таких небайдужих людей, які б разом могли прекрасно перетворювати українські міста».

Громадянський рух “Всі разом!”

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram