Героїчно загинув Святослав Кондрат: штурмовик, активіст сімейного та анти ЛГБТ-руху

Актуально
21.06.2023
Героїчно загинув Святослав Кондрат: штурмовик, активіст сімейного та анти ЛГБТ-руху

20 червня стало відомо, що Святослав Кондрат – командир штурмового відділення спецпідрозділу “Карпатська Січ” загинув під час штурмової операції на Південному фронті, прикриваючи відхід своєї бойової групи.

Свій шлях в національно-патріотичному русі Святослав розпочав ще в підлітковому віці і вирішив дотримуватися його аж до самої смерті. Друзі та побратими говорять, що він завжди обирав найскладніші й найпочесніші для чоловіка шляхи. Починав з вуличних протистоянь, а згодом діяльність переросла у військову – АТО і повномасштабна війна. Перед початком повномасштабного вторгнення працював закордоном, але 24 лютого з друзями повернувся в Україну. Як розповідав особисто Святослав, вже 26 відправився у складі бойової групи “Карпатської Січі” боронити Київ. Пізніше брав участь в боях за Херсонщину, Харківщину та Донеччину у складі мінометного підрозділу.

Як зазначає “Карпатська Січ” у повідомленні про загибель воїна: “Коли війна перейшла в нову фазу, Святослав обрав для себе найгероїчніший і найризикованіший шлях – шлях штурмовика – на чолі штурмового відділення йшов у бій в авангарді контрнаступу. Це непоправна втрата для Карпатської Січі та всього націоналістичного руху України”.

Напередодні, 9 червня Святослав прийшов на міжнародний Саміт “Україна – Життя. Гідність. Перемога”. Приїхавши з фронту, вийшов на сцену і перед великою міжнародною аудиторією заявив: “Хочу звернутись до всіх присутніх, до поки ми б’ємось на фронті, будь ласка, оберігайте наш тил. Неважливо від якої країни чи організації йдуть нав’язування нам чужих наративів – ми маємо зберегти сильну та консервативну Україну. Це наш пріоритет. Тільки ми разом можемо збудувати ту країну, про яку всі мріємо”. Воїн Святослав встиг сказати важливе звернення до українського народу. Зійшовши зі сцени, знову поїхав на фронт. Це була остання його промова.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним й близьким. Шана і повага воїну-герою Святославу Кондрату.
Дивитись промову Святослава:
“Допоки ми б’ємося на фронті, ви оберігайте наш тил від ЛГБТ-наративів” 

Також дивіться історію одного із засновників “Карпатської Січі” загиблого Святослава Кондрата:

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram