Навіщо у Лондоні зібрались всі консервативні лідери світу? Андрій Бузаров у Кабінет експертів

Експертиза
20.12.2023
Навіщо у Лондоні зібрались всі консервативні лідери світу? Андрій Бузаров у Кабінет експертів

«Українському консервативному середовищу потрібно вибудовувати комунікацію з світовими консерваторами», – така думка пролунала у студії програми Кабінет експертів.

Разом з Андрієм Бузаровим, магістром зовнішньої політики, кандидатом філософських наук аналізували та підсумували конференцію Alliance for Responsible Citizenship (ARC) – «Альянс задля відповідального громадянства». Подія відбулась у Лондоні, що тривала протягом трьох днів – 30-31 жовтня і 1 листопада.

Гість Андрій Бузаров був присутнім на конференції. Чому вона є важливою та фаховою, він говорить: «Політична складова була дуже суттєва: присутнім наживо був Кевін Маккарті, колишній спікер Палати представників Конгресу США та відео-звернення від Майка Джонсона, нинішнього спікера Палати представників. Другий аспект, це те, що майже всі гілки англосаксонського світу були представлені відомими постатями».

Щодо головного послання і мети проведеного заходу, експерт і кандидат філософських наук підкреслює: «Консервативна частина Західного світу таким чином намагалась нагадати людству повернутись до більш традиційних цінностей».

Згадали також про ключових ініціаторів глобальної зустрічі. Ними стали член Палати лордів Великобританії баронеса Філіпа Страуд, інвестор Пол Маршал, автор книг і сучасний мислитель Джордан Пітерсон. На церемонії відкриття виступив Кевін Маккарті, який до жовтня був спікером Палати представників Конгресу США. Участь брали делегати з 72 країн. Всі вони – політики, підприємці, журналісти, громадські лідери, науковці, мислителі, вчені.

Більше у програмі говоримо про традицію і консерватизм у європейському розумінні та стереотипне мислення щодо сприйняття Заходу лише як лівого середовища, хоча насправді це не є правдою. Проте українське суспільство вважає саме так. Чому? – відповідає Андрій Бузаров у новому випуску.

Приємного перегляду!

Нагадаємо, що Кабінет експертів – це аналітичний центр руху “Всі разом!”. Його резиденти генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Щотижня ютуб-канал Кабінету експертів публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проектів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram