Як вибори у США, Грузії і Молдові впливають на українську історію. Тарас Загородній у Кабінет експертів
«Спочатку – це забезпечення безпеки. Тому що, без безпеки не буде ніякої заможності, вирішення демографічних проблем нашої держави», – зазначає гість у свіжому випуску Кабінет експертів.
У студії з гостем Тарасом Загороднім, керуючим партнером аналітичного центру «Національної антикризової групи» говоримо про останні події у Грузії та Молдові, бо саме ці дві країни у зв’язці з Україною останні роки рухались у НАТО та Європейський союз. Які результати виборів та що це значить для України? А також у розмові згадуємо про очікувані вибори у Сполучених Штатах Америки. Про це все детальніше у відео.
Результати парламентських виборів у Грузії на думку гостя, це наслідки того, що почалось у 2008 році. Саме тоді Росія вперше атакувала Грузію. Він зазначає, що через постійну загрозу вторгнення грузинська еліта готова робити все, що захоче від неї країна агресор.
Чи реально, щоб великі держави не втручались у життя маленьких, про це гостя запитав ведучий Руслан Кухарчук. Тарас говорить: «У більшості випадках, це неможливо. Особливо, якщо країна знаходиться на межі двох різних суспільств, як от наприклад Україна».
Водночас у Молдові очікується другий тур президентських виборів. А вже 5 листопада вибори у Сполучених Штатах Америки. Детальну і актуальну аналітику в контексті найгарячіших подій у світі почуєте від Тараса Загороднього у цьому випуску. Хто і чому вважає демократичну партію – благом, а республіканців – загрозою існуванню? Чи змінилась ця думка наразі напередодні виборів у США? На ці та інші запитання – дивіться відповіді у відео!
Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram