Конкурс сімейних есе «Всі разом – у Різдво!» для вимушених переселенців з Донбасу і Криму

Актуально
30.11.2015
Конкурс сімейних есе «Всі разом – у Різдво!»  для вимушених переселенців з Донбасу і Криму

Громадянський рух «Всі разом!» з 1 по 18 грудня 2015 року з нагоди свята Різдва Христового проводить конкурс сімейних есе на тему «Які цінності допомогли нашій сім’ї пережити кризовий період?» Учасниками конкурсу можуть бути сім’ї вимушених переселенців з Донбасу і Криму, у яких є двоє і більше дітей віком до 16 років.
end print

Мета проведення конкурсу – продемонструвати солідарність, а також надати духовну і матеріальну підтримку сім’ям і дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах через окупацію окремих районів Донбасу і анексію Криму. «Будемо святкувати всі разом Різдво Христове, адже народжений Син Божий дає надію на новий початок і спасіння», – йдеться у прес-релізі організаторів.

Буде визначено сім родин-переможців. Вони отримають спеціальний святковий подарунок або за бажанням грошовий еквівалент у сумі 1500 грн. Але окрім переможців діти віком до 16 років з абсолютно всіх сімей, які взяли участь у конкурсі, отримають солодкі подарунки.

Порядок визначення і нагородження переможців

  1. Есе у довільній формі і довільного обсягу на тему «Які цінності допомогли нашій сім’ї пережити кризовий період?» необхідно надіслати на електронну пошту vsirazom (at) gmail.com або на адресу: м. Київ, 01001, а/с 482 В з поміткою «На конкурс» до 18 грудня 2015 року. Есе може написати будь-який член родини. У листі також вказати:
  • ПІБ та вік усіх членів сім’ї;
  • номер телефону і адресу електронної пошти батька або матері;
  • прикріпити фотографію сім’ї;
  • місце проживання до переселення і теперішнє;
  • опис основних потреб сім’ї.
  1. Із надісланих робіт будуть обрані і нагороджені сім найкращих. У разі згоди родин ці есе будуть також опубліковані.

Нагородження відбудеться під час спеціального організованого різдвяного свята наприкінці грудня 2015 року. У святі зможуть взяти участь не лише переможці, а й всі сім’ї з дітьми, які взяли участь у творчому різдвяному конкурсі. Кожна дитина отримає солодкий подарунок.

Контактна особа:

Бондарчук Олена, тел. 0988584848

Прес-служба “Всі разом!”

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram