Захистити життя ненароджених! Три проекти потребують голосів киян

Актуально
27.08.2020
Захистити життя ненароджених! Три проекти потребують голосів киян

У конкурсі «Громадський бюджет Києва» беруть участь три проекти із категорії pro-life. Тобто ці проекти спрямовані на реалізацію ініціатив, пов’язаних із захистом життя ненароджених дітей. Голосування триває до 15 вересня, ініціатори просять киян активніше долучитися і проголосувати.

КАБІНЕТИ ПЕРЕДАБОРТНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ

Відкриття кабінетів передабортного консультування дасть змогу запобігти абортам до 20% жінок, які йдуть на переривання вагітності. Багато жінок, насправді, не хочуть робити аборт, але роблять це під тиском оточення і обставин. Ці кабінети зможуть виявити цю групу жінок та вчасно надати психологічну, матеріальну та юридичну допомогу.

Детальний опис проекту і голосування – ТУТ! https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/800

ТЕЛЕФОН ДОВІРИ ДЛЯ КРИЗОВИХ ВАГІТНИХ

Телефон Довіри для кризових вагітних – служба надання екстреної психологічної допомоги телефоном. На телефоні довіри працюватимуть кваліфіковані психологи. Спеціалісти служби довіри мають вислухати, прийняти, надати підтримку і допомогу вагітній жінці у важкій життєвій ситуації та/або особам, що пов’язані з кризовою вагітністю.

Детальний опис проекту і голосування – ТУТ! https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1566

ВИСТАВКА «МОВЧАЗНА РЕВОЛЮЦІЯ»

Це мобільна виставка, що складатиметься з 20стендів, які вміщатимуть інформацію про розвиток дитини до народження та про наслідки переривання вагітності. Завдання проекту – підвищити свідомість молоді щодо абортів.Виставка є своєрідним профілактичним засобом щодо зменшення кількості абортів у країні.

Детальний опис проекту і голосування – ТУТ! https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1602

Чим більше голосів – тим більше шансів на перемогу. Ті проекти, які наберуть велику кількість голосів, будуть реалізовані за рахунок коштів київського міського бюджету та під наглядом відповідної громадської організації.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram