Захистити життя ненароджених! Три проекти потребують голосів киян

Актуально
27.08.2020
Захистити життя ненароджених! Три проекти потребують голосів киян

У конкурсі «Громадський бюджет Києва» беруть участь три проекти із категорії pro-life. Тобто ці проекти спрямовані на реалізацію ініціатив, пов’язаних із захистом життя ненароджених дітей. Голосування триває до 15 вересня, ініціатори просять киян активніше долучитися і проголосувати.

КАБІНЕТИ ПЕРЕДАБОРТНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ

Відкриття кабінетів передабортного консультування дасть змогу запобігти абортам до 20% жінок, які йдуть на переривання вагітності. Багато жінок, насправді, не хочуть робити аборт, але роблять це під тиском оточення і обставин. Ці кабінети зможуть виявити цю групу жінок та вчасно надати психологічну, матеріальну та юридичну допомогу.

Детальний опис проекту і голосування – ТУТ! https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/800

ТЕЛЕФОН ДОВІРИ ДЛЯ КРИЗОВИХ ВАГІТНИХ

Телефон Довіри для кризових вагітних – служба надання екстреної психологічної допомоги телефоном. На телефоні довіри працюватимуть кваліфіковані психологи. Спеціалісти служби довіри мають вислухати, прийняти, надати підтримку і допомогу вагітній жінці у важкій життєвій ситуації та/або особам, що пов’язані з кризовою вагітністю.

Детальний опис проекту і голосування – ТУТ! https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1566

ВИСТАВКА «МОВЧАЗНА РЕВОЛЮЦІЯ»

Це мобільна виставка, що складатиметься з 20стендів, які вміщатимуть інформацію про розвиток дитини до народження та про наслідки переривання вагітності. Завдання проекту – підвищити свідомість молоді щодо абортів.Виставка є своєрідним профілактичним засобом щодо зменшення кількості абортів у країні.

Детальний опис проекту і голосування – ТУТ! https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1602

Чим більше голосів – тим більше шансів на перемогу. Ті проекти, які наберуть велику кількість голосів, будуть реалізовані за рахунок коштів київського міського бюджету та під наглядом відповідної громадської організації.