«Всі разом – у Різдво 2016»: що буде і як долучитися

Актуально
13.12.2016

Уже розпочалася підготовка руху «Всі разом!» до зимових свят. Організація проведе різдвяну кампанію, в якій будуть інформаційна, просвітницька та благодійна складові.

Вже другий рік поспіль рух «Всі разом!» проводить спеціальну публічну різдвяну кампанію. Цього разу вона охопить кілька сегментів та складатиметься із кількох частин.

foto

Перше… Отож, в рамках кампанії «Всі разом – у Різдво!» триватиме моніторинг привітань зі святом Христового народження від представників органів державної влади. За результатами укладатиметься рейтинг тих привітань, де найкраще розкрита справжня суть свята.

Друге… Крім цього, рух відстежуватиме розміщення різдвяних вертепів біля провладних будинків як в столиці, так й в регіонах. Запрошуємо всіх надсилати фотографії таких вертепів зі своїх міст. Ці світлини будуть опубліковані сайті і офіційних сторінках у соціальних мережах.

Третє… Звичайно, «Всі разом!» не залишить без уваги й сімей, в яких батько-воїн АТО загинув або був понівечений. Саме тому уже готуються подарунки для десяти таких сімей із різних областей України. Закликаємо долучатися та допомогти підготувати різдвяний подарунок сім’ям воїнів АТО. А також якщо ви знаєте таку багатодітну сім’ю воїна АТО, вдови воїна АТО, напишіть нам.

Якщо ви бажаєте долучитися до різдвяної кампанії руху «Всі разом!» та допомогти зробити свій внесок в благодійну чи просвітницьку складову, повідомте нас: +38 (098) 858-4848, info@vsirazom.ua

Нагадаємо, що торік акція «Всі разом – у Різдво!» пройшла в селі Рогозів на Київщині. Це було свято для сімей-переселенців. Тоді понад 50 дітей отримали святкові подарунки.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram