«Всі разом! Форум» в Одесі пройде 26 листопада

Актуально
08.11.2016

26 листопада в Одесі відбудеться «Всі разом! Форум». Серед спікерів будуть державні та громадські діячі, вчені, підприємці, пастори. Вони говоритимуть про перетворення  семи ключових сферах суспільства: сім’я і шлюб, медіа та комунікація, освіта та інновації, політика і влада, мистецтво і культура, громадський та громадянський сектор, економіка і підприємництво.

Метою «Всі разом! Форуму» є творення суспільних та державних перетворень на основі християнських цінностей в перерахованих семи ключових сферах.

Захід пройде в конференц-залі готельного комплексу «Аркадія», що по вулиці Генуезька, 24. Реєстрація учасників розпочнеться о 9.00. Вхід на «Всі разом! Форум» безкоштовний, проте обов’язковою є попередня реєстрація на сайті: www.vsirazom.ua/forum

afisha-odesa-new-01-1

Спікерами заходу будуть: Адріан Буковинський, доктор філософських наук, голова благодійного фонду «Сім’я»; Анжеліка Ткаченко, директор місіонерської організації в сфері культури та мистецтва Steiger Україна, засновник Всеукраїнської Молодіжної Конференції Steiger Conf, автор  музичного проекту R-Voice; Євгеній Дем’яненко, депутат VII скликання Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань соціальної політики та праці, керівник Благодійної організації «Благодійний фонд «Агапе Україна»; Іван Папіш, директор навчального центру «Успіх» у Тернополі; Ірина Жабровець, заступник директора Міжнародного альянсу розвитку християнської освіти; Руслан Кухарчук, президент Асоціації «Новомедіа», голова руху «Всі разом!»; Сергій Гула, голова Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»,член Асоціації правників України і Асоціації християн-юристів України; Юрій Піднебесний, пастор церкви «Християнська Віра», радник голови Черкаської ОДА з інвестиційних та громадських питань, засновник християнської загальноосвітньої приватної школи «Софія»; Яніна Демченко, викладач соціології сім’ї та біоетики в Інституті релігійних наук Святого Томи Аквінського у Києві, ліцензіат з соціальних наук в Папському університеті Святого Томи Аквінського Angelicum у Римі, Італія.

Печать

Організатором події є Громадянський рух «Всі разом!» спільно з християнськими церквами Одеси, а також за участі місцевих громадських діячів, представників органів самоврядування, бізнесменів, волонтерських організацій. Форум проходить в рамках Національної кампанії розвитку нових лідерів і управлінців. Наступним етапом цієї кампанії стануть навчальні «Всі разом!Сесії». Це поглиблений  кількаденний курс навчання по темі громадських перетворень на основі християнських цінностей. Вони пройдуть 1, 2 та 3 грудня за адресою: готель «Лермонтовський», провулок Лермонтовський, 2. Початок занять: о 9:00.

«Важливо через нових лідерів і управлінців утвердити авторитет християнських цінностей і євангельських постулатів як найкращого базису для побудови успішного, справедливого і демократичного суспільства. Ця нова стратегія базуватиметься на основі християнських цінностей і євангельських постулатів. Тому постає завдання спільно напрацювати і реалізувати стратегію кращих перетворень в Україні; запропонувати і продемонструвати практичні шляхи для успішного сталого розвитку держави», – йдеться на офіційній сторінці заходу.

«Всі разом! Форум» уже пройшов у жовтні в Черкасах. Близько 40 учасників попереднього етапу «Всі разом! Форуму» в Черкасах пройшли курс поглибленого навчання на “Всі разом” Сесіях”.

 

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram