Сесії «Всі разом!» у Харкові: продовження

Актуально
21.03.2017

23-25 березня 2017 в Харкові пройдуть триденні навчальні Сесії для регіональних експертів – християн. Навчання передбачає передачу практичних навичок суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей.

«Всі разом! Сесії» – це кількаденна програма поглибленого навчання у семи стратегічних сферах. Зокрема, йтиметься про сім’ю та шлюб, культуру та мистецтво, політику і владу, освіту та інновації, економіку та підприємництво, громадянську активність, медіа та комунікацію.

Викладати на Сесіях запрошено топових спікерів, які мають практичні кейси галузевих перетворень базуючись на християнських цінностях.

На захід потрібно попередньо зареєструватися ТУТ.

Сесії проходитимуть за адресою: Клуб альпіністів, вул. Данилевського, 38. Початок о 9.00. Кількість місць обмежена.

Відкриє навчальні Сесії Володимир Мєдвєдєв, доцент кафедри нейрохірургії Національного медичного університету ім. О. Богомольця. Він говоритиме про традиційну сім’ю, світоглядні, біотехнологічні та біомедичні виклики. Розкриє біотехнологічні особливості сексуальності, виокремлення та лібералізацію кохання та репродуктивності, створення «соціальних комірок», які породжують розвал сімей. Викладач окреслить, що відбувається з мозком при зміні сексуальної орієнтації. Торкнеться тем біохимеризму і клонування, евтаназії – у біблійному вимірі.

Євгеній Дем’яненко на Сесіях поділиться практичним досвідом реалізації права кожного громадянина обиратися до органів місцевої і державної влади. Говоритиме про стратегії лобіювання християнами євангельських цінностей у владі. А також розкриє роль громадських організацій і рухів в формуванні місцевої та державної політики. Як практично налагодити комунікацію з депутатами, місцевими чиновниками і ефективно взаємодіяти з ними.
Про це і не тільки – на Сесіях 23 березня 2017.

Олександр Кушнерук, голова Асоціації молодих підприємців-християн розкаже про біблійні засади підприємництва, принципи його побудови, перетворення в сфері бізнесу і економіки, роль християн-підприємців в цьому процесі. Окреслить тему організації служіння підприємцям, а також пріоритет соціального підприємництва тощо.

Ірина Жабровець, заступник директора Міжнародного альянсу розвитку християнської освіти виступатиме після обіду другого дня Сесій. Пані Ірина є практикуючим педагогом і провідним лобістом християнської освіти в Україні. Вона говоритиме про практичний досвід інтеграції християнських цінностей в навчальні предмети, роль педагогів-християн, батьків у формуванні програм і виборі навчальних посібників в процесі навчання дітей. Розкриє алгоритм започаткування християнської школи, центру розвитку сім’ї і дитини тощо.
Ці теми звучатимуть 24 березня 2017.

Ранкову Сесію 25 березня 2017 відкриє Адріан Буковинський, голова благодійного фонду «Сім’я», член правління Альянсу «Україна за сім’ю», доктор філософських наук. Пан Адріан розкаже про діюче законодавство в сфері сімейної політики держави. Порушить актуальні питання зародження сім’ї як унікального мікровсесвіту. Особливо цікавим стане обговорення  семи напрямів виховання дітей в сім’ї, ролі батька в родині. Поділиться розробленими авторськими програмами сімейного консультування. Андріан розкаже, як організувати і вести курс дошлюбної підготовки та інше.

Закриє марафон навчальних Сесій – Ганна Шевченко, головний редактор міжнародного журналу «Нове Покоління», член Національного союзу журналістів України, авторка і ведуча програм. Викладач говоритиме про церковну журналістику, піар і формування іміджу церков. Про те, як ефективно вибудовувати стратегію комунікації з секулярними медіа. Багато практичних ігор і вправ стануть приємним бонусом і творчим акцентом цієї Сесії.

Читайте також репортаж про Форум “Рік Реформації:Харків”. 

А також читайте відгуки учасників Форуму в Харкові.

Більше про викладачів на сайті.
Зареєструватися учасником на Сесії можна ТУТ.
Кількість місць обмежена! Поспішайте.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram