Рух «Всі разом!» і компанія McDonald`s почастували дітей до Дня родини

Актуально
08.07.2016

У п’ятницю, 8 липня, Громадянський рух «Всі Разом!» організував свято для дітей. Були запрошені 11 сімей з 30 дітьми для участі у благодійному обіді. Всі вони діти з багатодітних сімей, сімей переселенців та воїнів АТО. Захід був приурочений до святкування Дня родини.

Свято проходило у дитячих кімнатах компанії McDonald`s. Рух «Всі Разом!» підготував освітню програму для діток, яких попередньо розділили на дві групи за віком. Після знайомства одне з одним, діти робили аплікації своїми руками, співали пісень, вирізали та розфарбували листівки.

На закінчення свята вони отримали безкоштовно Хеппі Міли від компанії “McDonald`s” та подарунки від Руху «Всі Разом!». Це були освітні книжечки, розфарбовки, дитячі журнали тощо.

6-річний Ілля прийшов з дідусем ще завчасно до початку святкування. Дідусь добродушно пояснює такий поспіх: «Він уже три дні говорить тільки про McDonald`s та Свято родини. Важко було сьогодні його втримати вдома».

Багатодітна мама Ольга Глущенко поділилася враженнями від програми заходу: «Такі події учать дітей робити добро, знати золоте правило: «Як хочеш, щоб з тобою чинили, так чини з ними і ти». Це дуже об’єднує дітей. Також корисним було нагадування про те, що діти повинні бути слухняними, ввічливими, поважати дорослих. Я, як багатодітна мама, щиро дякую організаторам за це свято, тому що нагадування про послух є дуже важливим та залишатиметься актуальним завжди».

Анна Калитвенцева прийшла на захід із трьома дітками. «Ми переселенці із Донбасу, багатодітна сім’я. Власного житла тут не маємо, доводиться сплачувати високу орендну плату, – говорить вона. Через брак коштів не завжди можемо дозволити собі похід всією сім’єю у McDonald`s. А кожній – дитині хочеться свята. Тому такі заходи, коли хтось звертає увагу на переселенців, на багатодітні сім’ї, для нас дійсно дуже цінні. Дякуємо Руху «Всі Разом!» та компанії McDonald`s за надану можливість».

Руслан Кухарчук, голова Руху «Всі Разом!» зазначив: «Ми раді допомагати батькам і дітям більше проводити часу разом. До того ж, День родини – чудовий для цього привід. І дякуємо компанії McDonald`s за соціально відповідальну позицію та сімейно орієнтований бізнес».

Повний фотозвіт заходу тут.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram