Марафон вуличних сімейних заходів по Україні 2019: 63 міста і 270 тисяч учасників

Актуально
31.10.2019

Україна продовжує бити європейський рекорд по згуртованості руху за родинні цінності. Цьогоріч за сезон весна-літо пройшло 69 вуличних фестивалів за сім’ю у 63 містах України. Рух “Всі разом – за сім’ю!” охопив кожну область країни. Детальніше на спеціальному сайті-огляді: www.vsirazom.ua/family2019ua

Тенденція по організації та проведенні маршів, концертів, фестивалів у підтримку та поширення родинних цінностей уже стала трендом. За даними місцевих організаторів, сумарна кількість учасників таких заходів цьогоріч становить майже 270 тисяч. Порівняно з минулим роком, кількість учасників виросла на 50 тисяч. Найбільше нараховується учасників у Київській області (63600), на другому місці – Запорізька область (33000), на третьому – Львівська (17 000). Найменше гостей прийшло на заходи в Луганській (1500) та Тернопільській областях (2200). 

Вперше до вуличного сімейного руху долучилося 13 населених пунктів. Серед них Козятин, Дніпровське, Жовті Води, Кринички, Ружин, Надвірна, Лисичанськ, Старобільськ, Городище, Березне, Чортків, Чорнобаївка, Шпола.  

Рух “Всі разом!” централізовано забезпечив усі міста методичними матеріалами, документацією і графічними макетами. Також кожне нове місто, що долучилося до марафону сімейних заходів, отримало від офісу “Всі разом!” у подарунок брендовану продукцію “Всі разом – за сім’ю!”: транспаранти, великі прапори, маленькі прапорці, кульки на паличках та магніти. А шість міст-переможців конкурсу проектів мали фінансування сімейної події від руху “Всі разом!”: зокрема, в Рівному, Кременчуці, Лисичанську, Сєвєродонецьку, Білій Церкві, Миколаєві. 

Загалом рівень організації та проведення таких вуличних подій у 2019 році значно підвищився. Міста використовують нові методи, долучають цікаві елементи в програму та створюють нестандартні локації. Навіть маленькі містечка і села можуть похвалитися значною кількістю відвідувачів. 

Нагадаємо, у 2018 році сімейні заходи провели 60 міст із 210 тисячами учасників. 

Цікаві факти про сезон вуличних заходів на сімейну тематику у 2019-му році читайте ТУТ. 

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram