громадянський рух

Цікаві факти про сезон вуличних заходів на сімейну тематику у 2019-му році 

Вуличні сімейні заходи в 2019 році відзначилися особливою творчістю та професійним підходом організаторів. Саме це сприяло збільшенню кількості учасників майже вдвічі порівняно з минулим роком. Офіс руху “Всі разом!” відібрав цікаві і нетипові деталі з різних населених пунктів… 

 1. Хмільник (Вінницька обл). Організували квест, щоб учасники пройшли усі локації, а родзинкою свята стало плавання на байдарках.
 2. Дніпро. Приготували святковий 100-кілограмовий пиріг, яким пригостили усіх учасників фесивалю. 
 3. Дніпровське (Дніпропетровська обл). Родзинкою став вечірній перегляд сімейного фільму “Ми купили зоопарк” у літньому кінотеатрі. 
 4. Кривий Ріг (Дніпропетровська обл). На вечірньому концерті виступили учасник сьомого сезону Х-фактора Вадим Діякевич, айриш-фолк гурт Kings Kids з Полтави. Хедлайнерами концерту стали фіналісти національного відбору на Євробачення в 2016 і 2019 роках, група Brunettes Shoot Blondes. 
 5. Краматорськ (Донецька обл). 58 локацій, 37 партнерських організацій, понад 10 000 учасників заходу. 
 6. Слов’янськ (Донецька обл) та Чортків (Тернопільська обл). В обох містах  марш очолював міський голова. 
 7. Брусилів (Житомирська обл). Екстрим-зона, 4 тисячі учасників, вечірній концерт із Славком Святинчуком. 
 8. Запоріжжя.Залучили 150 громадських організацій та бізнес-партнерів, 700 волонтерів, організували 200 різних видів активностей, роздали 3 000 подарунків. 
 9. Київ. На відкритті фестивалю “Всі разом – за сім’ю!” виступили Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, координатор «Всеукраїнського Собору» Олександр Турчинов, народний депутат Оксана Білозір і голова громадянського руху «Всі разом» Руслан Кухарчук. Виступали відомі виконавці – групи DETKI, One Light Inside, The Cavaliers, головним хедлайнером свята став співак Сергій Бабкін. 
 10. Знам’янка (Кіровоградська обл) Свято проходило 18 травня, а 15 травня був Міжнародний День сім’ї. І усім батькам, чиї діти що народилися 15 травня 2019 року, організатори фестивалю урочисто вручили свідоцтва про народження дитини. 
 11. Старобільськ (Луганська область). Проводили захід вперше, організували парад дитячих візочків та змагання Family look – дефіле в родинному одязі в одному стилі.
 12. Лисичанськ та Сєвєродонецьк (Луганська обл). Кульмінацією фестивалю в Лисичанську було створення муралу на фасаді навчального закладу із логотипом “Всі разом – за сім’ю!” та відбитками дитячих долоньок. А в Сєвєродонецьку родзинка – перегляд просто неба мультфільму. 
 13. Львів. Проводили фестиваль двічі і в сумі прийшло 17 000 учасників. Зробили живу карту України із людей. Презентували фотопроект «Чорнобривці. Уквітчані долею». Це проект про успішні львівські родини, які виховують прийомних дітей, дітей з особливими потребами, а також про жінок у цих родинах, що мають звання «Мати-героїня».
 14. Миколаїв. Родзинкою фестивалю став флешмоб, у якому взяли участь понад 200 учасників, вишикувавшись у речення “Всі разом – за сім’ю!”.
 15. Кременчук (Полтавська обл). Почалося все ще за день до заходу, коли організатори запустили шість брендованих тролейбусів, які курсували по місту і перевозили пасажирів безкоштовно. На ході було кілька яскравих елементів: попереду йшли підлітки-барабанщиці, потім підвода з багатодітною родиною, за ними молодята на двох спеціально прикрашених авто, а потім родини в карнавальному одязі, з дитячими візочками. 
 16. Рівне. Організували збір коштів на придбання веносканера для онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні. Загалом, для лікарні передали понад 50 тис. гривень. На святі було більше 10 тис учасників. 
 17. Хмельницький. Проводили цілий тиждень різні заходи, присвячені сім’ї. Розпочали і закінчили цей тиждень вуличними заходами.

Така творчість та кількість учасників на фестивалях дозволяє з впевненістю заявляти, що вуличні сімейні заходи стали загальноміською подією. Подивитися весь детальний огляд фестивалів можна тут: www.vsirazom.ua/family2019ua 

Про марафон вуличних сімейних заходів по Україні 2019: 63 міста і 270 тисяч учасників читайте ТУТ. 

У Києві відбувся Глобальний Лідерський Саміт
09.12.2019

У Києві відбувся дводенний Глобальний Лідерський Саміт. Близько 400 учасників зі всієї України та з-за кордону відвідали найбільшу в світі християнську подію в сфері лідерства. 12 промов від найавторитетніших спікерів світового рівня, яскрава шоу-програма та надихаючі життєві історії лідерів, вплив яких приніс надію та зміни цілим містам. Подія, яка спорядила лідерів і управлінців інструментами творення…

Цікаві факти про сезон вуличних заходів на сімейну тематику у 2019-му році 
06.11.2019

Вуличні сімейні заходи в 2019 році відзначилися особливою творчістю та професійним підходом організаторів. Саме це сприяло збільшенню кількості учасників майже вдвічі порівняно з минулим роком. Офіс руху “Всі разом!” відібрав цікаві і нетипові деталі з різних населених пунктів…  Хмільник (Вінницька обл). Організували квест, щоб учасники пройшли усі локації, а родзинкою свята стало плавання на байдарках….

Суд визнав право місцевих рад захищати інститут сім’ї в Україні
05.11.2019

Активісти руху ЛГБТ здійснили спробу через суд анулювати Звернення щодо захисту інституту сім’ї, яке ухвалила Київська обласна рада.  Після розгляду матеріалів справи та надання правової оцінки, суд відмовив у позові.

Марафон вуличних сімейних заходів по Україні 2019: 63 міста і 270 тисяч учасників
31.10.2019

Україна продовжує бити європейський рекорд по згуртованості руху за родинні цінності. Цьогоріч за сезон весна-літо пройшло 69 вуличних фестивалів за сім’ю у 63 містах України. Рух “Всі разом – за сім’ю!” охопив кожну область країни. Детальніше на спеціальному сайті-огляді: www.vsirazom.ua/family2019ua Тенденція по організації та проведенні маршів, концертів, фестивалів у підтримку та поширення родинних цінностей уже…

Презентовано унікальний ресурс з оглядом вуличних сімейних заходів у 2019 році
28.10.2019

Рух “Всі разом!” створив спеціальний ресурс, де зібрана уся інформація про марафон вуличних сімейних фестивалів та маршів цього року. Формат інтерактивної карти на сайті дозволяє легко знайти своє місто в області та переглянути статистику учасників кожного регіону.  Лендинг має просту, але символічну адресу:   www.vsirazom.ua/family2019ua   Там є фото, відео та текстові репортажі з вуличних подій. А…

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ РЕЗИДЕНТІВ КАБІНЕТУ ЕКСПЕРТІВ З НАРОДНИМИ ДЕПУТАТАМИ
11.10.2019

9 та 10 жовтня відбулися зустрічі резидентів Кабінету експертів руху “Всі разом!” з депутатами Верховної Ради України. У зустрічах взяли участь Руслан Кухарчук – голова руху “Всі разом!”, Елеонора Дібрівна – юрист руху “Всі разом!” і Віталій Виноградов – член правління руху “Всі разом!”.

Що не так у Стратегії розвитку молодіжної політики до 2030 року?
29.11.2019

Міністерство культури, молоді та спорту презентувало для обговорення проект Стратегії розвитку молодіжної політики України до 2030 року (далі – Стратегія). Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» зробила експертний аналіз документу. Також Рух надіслав Міністерству свої зауваження та пропозиції щодо державної стратегії у сфері розвитку молодіжної політики. Разом із тим, маємо констатувати, що проект Стратегії містить…

Чому проект Закону № 0931 щодо протидії дискримінації загрожує основоположним правам людини
13.11.2019

Експертний коментар Громадської організації «Громадянський рух «Всі разом!»

ДОРОЖНЯ КАРТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАВДАНЬ В СІМЕЙНІЙ ПОЛІТИЦІ, ОСВІТІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІЙ БЕЗПЕЦІ
07.10.2019

З огляду на нерозривний зв’язок з історико-культурним надбанням і національною християнською традицією, з метою збереження української самобутності та формуванням вільного, демократичного, висококультурного та морального суспільства в Україні, необхідним є забезпечення на законодавчому рівні охорони та захисту духовних, моральних і культурних цінностей українського народу, серед яких людина як найвища соціальна цінність, її честь та гідність, сім’я,…

ЛІКАРІ ОБУРЮЮТЬСЯ МАРИХУАНОВИМ ЛЕГАЛАЙЗОМ: ПРЯМА МОВА
03.06.2019

Останнім часом в країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та наукових досліджень. Нагадаємо, що  в Україні діє кримінальна відповідальність за обіг наркотичних засобів, зокрема канабісу. Маємо приклад низки країн, які легалізували коноплі для своїх громадян.

ЛЕГАЛАЙЗ КАНАБІСУ: ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЕКСПЕРТИ?
30.05.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини і міжнаціональних відносин 15 травня одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». Щоб розібратися в суті цього питання, ми звернулися до фахівців. Ми вивчили їхню думку. Пропонуємо і вам визначатися.

ПРО ДЕНЬ БАТЬКА І ВИШИВАНКУ або що не так з “офіційним” святкуванням Дня батька в Україні
16.05.2019

Не кажи “гоп”… Після 8 травня, відколи з’явилась інформація про підписання Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом акту про офіційне святкування Дня батька, багато хто заходився вітати один одного з офіційним впровадженням Дня батька в Україні, але — не я. Чому, запитаєте ви? Кому ж як не тобі та Олександру Марченко, першим слід було це зробити? Хіба не…

Дунаївці, 18-19 травня, сімейний фестиваль