громадянський рух

Цікаві факти про сезон вуличних заходів на сімейну тематику у 2019-му році 

Вуличні сімейні заходи в 2019 році відзначилися особливою творчістю та професійним підходом організаторів. Саме це сприяло збільшенню кількості учасників майже вдвічі порівняно з минулим роком. Офіс руху “Всі разом!” відібрав цікаві і нетипові деталі з різних населених пунктів… 

 1. Хмільник (Вінницька обл). Організували квест, щоб учасники пройшли усі локації, а родзинкою свята стало плавання на байдарках.
 2. Дніпро. Приготували святковий 100-кілограмовий пиріг, яким пригостили усіх учасників фесивалю. 
 3. Дніпровське (Дніпропетровська обл). Родзинкою став вечірній перегляд сімейного фільму “Ми купили зоопарк” у літньому кінотеатрі. 
 4. Кривий Ріг (Дніпропетровська обл). На вечірньому концерті виступили учасник сьомого сезону Х-фактора Вадим Діякевич, айриш-фолк гурт Kings Kids з Полтави. Хедлайнерами концерту стали фіналісти національного відбору на Євробачення в 2016 і 2019 роках, група Brunettes Shoot Blondes. 
 5. Краматорськ (Донецька обл). 58 локацій, 37 партнерських організацій, понад 10 000 учасників заходу. 
 6. Слов’янськ (Донецька обл) та Чортків (Тернопільська обл). В обох містах  марш очолював міський голова. 
 7. Брусилів (Житомирська обл). Екстрим-зона, 4 тисячі учасників, вечірній концерт із Славком Святинчуком. 
 8. Запоріжжя.Залучили 150 громадських організацій та бізнес-партнерів, 700 волонтерів, організували 200 різних видів активностей, роздали 3 000 подарунків. 
 9. Київ. На відкритті фестивалю “Всі разом – за сім’ю!” виступили Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, координатор «Всеукраїнського Собору» Олександр Турчинов, народний депутат Оксана Білозір і голова громадянського руху «Всі разом» Руслан Кухарчук. Виступали відомі виконавці – групи DETKI, One Light Inside, The Cavaliers, головним хедлайнером свята став співак Сергій Бабкін. 
 10. Знам’янка (Кіровоградська обл) Свято проходило 18 травня, а 15 травня був Міжнародний День сім’ї. І усім батькам, чиї діти що народилися 15 травня 2019 року, організатори фестивалю урочисто вручили свідоцтва про народження дитини. 
 11. Старобільськ (Луганська область). Проводили захід вперше, організували парад дитячих візочків та змагання Family look – дефіле в родинному одязі в одному стилі.
 12. Лисичанськ та Сєвєродонецьк (Луганська обл). Кульмінацією фестивалю в Лисичанську було створення муралу на фасаді навчального закладу із логотипом “Всі разом – за сім’ю!” та відбитками дитячих долоньок. А в Сєвєродонецьку родзинка – перегляд просто неба мультфільму. 
 13. Львів. Проводили фестиваль двічі і в сумі прийшло 17 000 учасників. Зробили живу карту України із людей. Презентували фотопроект «Чорнобривці. Уквітчані долею». Це проект про успішні львівські родини, які виховують прийомних дітей, дітей з особливими потребами, а також про жінок у цих родинах, що мають звання «Мати-героїня».
 14. Миколаїв. Родзинкою фестивалю став флешмоб, у якому взяли участь понад 200 учасників, вишикувавшись у речення “Всі разом – за сім’ю!”.
 15. Кременчук (Полтавська обл). Почалося все ще за день до заходу, коли організатори запустили шість брендованих тролейбусів, які курсували по місту і перевозили пасажирів безкоштовно. На ході було кілька яскравих елементів: попереду йшли підлітки-барабанщиці, потім підвода з багатодітною родиною, за ними молодята на двох спеціально прикрашених авто, а потім родини в карнавальному одязі, з дитячими візочками. 
 16. Рівне. Організували збір коштів на придбання веносканера для онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні. Загалом, для лікарні передали понад 50 тис. гривень. На святі було більше 10 тис учасників. 
 17. Хмельницький. Проводили цілий тиждень різні заходи, присвячені сім’ї. Розпочали і закінчили цей тиждень вуличними заходами.

Така творчість та кількість учасників на фестивалях дозволяє з впевненістю заявляти, що вуличні сімейні заходи стали загальноміською подією. Подивитися весь детальний огляд фестивалів можна тут: www.vsirazom.ua/family2019ua 

Про марафон вуличних сімейних заходів по Україні 2019: 63 міста і 270 тисяч учасників читайте ТУТ. 

Про статеве виховання — для сотень старшокласників Хуста
23.01.2020

20-21 січня у Хусті, що на Закарпатті, пройшов семінар на тему «Статеве виховання учнів і проблематика ЛГБТ». Організувало подію Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради за підтримки міського голови Володимира Кащука.

Понад 300 народних депутатів об’єдналися задля захисту інституту сім’ї
18.01.2020

17 січня 2020 року у Верховній Раді України ІХ скликання було створено міжфракційне депутатське об’єднання «Цінності. Гідність. Родина». Членами першого у 2020 році міжфракційного депутатського обєднання стали понад 300 народних депутатів України. Співголовами було обрано Святослава Юраша («Слуга народу»), Олега Волошина (ОПЗЖ), Сергія Таруту («Батьківщина»), Михайла Бондара («Європейська солідарність»), Ірину Констанкевич («За майбутнє»), Олександра Ковальова…

Рух «Всі разом!» змінює свій візуальний стиль
28.12.2019

Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» у нове десятиліття входить у новому візуальному стилі. Оновлене зображення логотипу, шрифтове написання і основні кольори.

У КМДА ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ «СІМ’Я ТА ДІТИ: КИЇВСЬКА СТРАТЕГІЯ 2020»
20.12.2019

Круглий стіл «Сім’я та діти: київська стратегія 2020» відбувся 19 грудня у Київській міській державній адміністрації. Захід був присвячений захисту інтересів інституції сім’ї, дитинства, батьківства, материнства на території міста Київ. До участі у заході запрошено органи влади та органи місцевого самоврядування, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, в тому числі дитячих і молодіжних організацій.

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ КОМІТЕТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ
13.12.2019

13 грудня відбулося перше засідання Громадської ради при Комітеті Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.  До складу Громадської ради, що наліковує сто двадцять осіб, увійшли представники національного сімейного руху «Всі разом!» та Громадської спілки «Всеукраїнський Собор».

У Києві відбувся Глобальний Лідерський Саміт
09.12.2019

У Києві відбувся дводенний Глобальний Лідерський Саміт. Близько 400 учасників зі всієї України та з-за кордону відвідали найбільшу в світі християнську подію в сфері лідерства. 12 промов від найавторитетніших спікерів світового рівня, яскрава шоу-програма та надихаючі життєві історії лідерів, вплив яких приніс надію та зміни цілим містам. Подія, яка спорядила лідерів і управлінців інструментами творення…

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «СІМ’Я ТА ДІТИ: КИЇВСЬКА СТРАТЕГІЯ 2020»
20.12.2019

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «СІМ’Я ТА ДІТИ: КИЇВСЬКА СТРАТЕГІЯ 2020» (м. Київ, 19 грудня 2019 р.)   Ми, учасники круглого столу, дійшли згоди, що Київська стратегія розвитку та підтримки інституту сім’ї повинна відповідати конституційному принципу відповідальності перед Богом, нинішнім та прийдешніми поколіннями, а також будуватися на засадах суспільної моралі та традиційних для України християнських цінностях.

Що не так у Стратегії розвитку молодіжної політики до 2030 року?
29.11.2019

Міністерство культури, молоді та спорту презентувало для обговорення проект Стратегії розвитку молодіжної політики України до 2030 року (далі – Стратегія). Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» зробила експертний аналіз документу. Також Рух надіслав Міністерству свої зауваження та пропозиції щодо державної стратегії у сфері розвитку молодіжної політики. Разом із тим, маємо констатувати, що проект Стратегії містить…

Чому проект Закону № 0931 щодо протидії дискримінації загрожує основоположним правам людини
13.11.2019

Експертний коментар Громадської організації «Громадянський рух «Всі разом!»

ДОРОЖНЯ КАРТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАВДАНЬ В СІМЕЙНІЙ ПОЛІТИЦІ, ОСВІТІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІЙ БЕЗПЕЦІ
07.10.2019

З огляду на нерозривний зв’язок з історико-культурним надбанням і національною християнською традицією, з метою збереження української самобутності та формуванням вільного, демократичного, висококультурного та морального суспільства в Україні, необхідним є забезпечення на законодавчому рівні охорони та захисту духовних, моральних і культурних цінностей українського народу, серед яких людина як найвища соціальна цінність, її честь та гідність, сім’я,…

ЛІКАРІ ОБУРЮЮТЬСЯ МАРИХУАНОВИМ ЛЕГАЛАЙЗОМ: ПРЯМА МОВА
03.06.2019

Останнім часом в країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та наукових досліджень. Нагадаємо, що  в Україні діє кримінальна відповідальність за обіг наркотичних засобів, зокрема канабісу. Маємо приклад низки країн, які легалізували коноплі для своїх громадян.

ЛЕГАЛАЙЗ КАНАБІСУ: ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЕКСПЕРТИ?
30.05.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини і міжнаціональних відносин 15 травня одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». Щоб розібратися в суті цього питання, ми звернулися до фахівців. Ми вивчили їхню думку. Пропонуємо і вам визначатися.

Знам'янка, 18 травня, сімейний фестиваль