Кияни прийшли до столичної адміністрації і вимагають заборонити «прайд»

Актуально
14.06.2024
Кияни прийшли до столичної адміністрації і вимагають заборонити «прайд»

Військовослужбовці, ветерани, представники різних організацій та просто кияни зранку у п’ятницю зібралися біля Київської міської державної адміністрації. Всі вони вимагали в місцевих органів влади заборонити проведення заходів, організованих лгбт-угрупуваннями. А саме – йшлося про необхідність заборони так званого «Маршу рівності», який запланований на 16 червня.

Напередодні увечері, 13 червня, журналіст та блогер Денис Кошельник записав відеозвернення із запрошенням на цей протест. Ще раніше він передав голові Військової адміністрації Києва Сергію Попку 57 звернень військовослужбовців щодо заборони «Маршу рівності» під час дії воєнного стану. «Ми не хочемо, щоб під час війни, та й взагалі не хочемо, щоб проводилися недоречні марші», – на протесті сказав Кошельник.

Позицію протестувальників у гучномовець висловлював голова організації «Всі разом!» Руслан Кухарчук. Він подякував всім тим, хто приєднався на акцію та розповів про мету протесту. Спільною вимогою всіх на вулиці був захист сім’ї, підтримка батьківства, материнства, дитинства, підтримка патріотів. Голова організації зазначив, що лгбт-угрупування, які організовують гей-парад, мають злочинні наміри та складають загрозу національній безпеці України. Також учасники руху встановили транспаранти з тезами: «Права людини – права родини!», «Є родина – є країна!», «Всі разом за сім’ю!», «Закон для родин, Україна для сімей» та інші.

«Все, що працює проти демографії та інституту сім’ї – це загроза національній безпеці України. Тому наша позиція не лише з морально-етичних міркувань, але і з міркувань національної безпеки України. Лгбт-прайд має бути заборонений», – каже Кухарчук. Він звернув увагу, що з’являється велика кількість звернень військовослужбовців, які з лінії фронту записують відео з вимогою заборонити це дійство. Вони констатують, що проведення подібних «прайдів», коли українські воїни на фронті боронять державу, демотивує українських героїв.

Він також нагадав про те, що організаторами «КиівПрайду» є Анна Шаригіна, голова правління Kyivpride, та Софія Лапіна, президент Ukraine.pride. Обидві вони широко відомі тим, що транслювали мову ворожнечі і ненависть до військовослужбовців Збройних сил України.

На акції було багато військовослужбовців, які відстоюють свою позицію та позицію своїх побратимів, які на фронті. На протесті був ветеран війни «Радік», нині перебуває на реабілітації. На війні втратив обидві ноги, захищаючи Україну від ворога, але планує знову повернутися у стрій. Він висловив свою думку в розмові з журналістом організації «Всі разом!»: «Я прийшов сюди, щоб підтримати військових, які зараз знаходяться на фронті. Сам я військовий, який отримав поранення. Я не хочу бачити, як ліво-радикальні люди вносять в Україну свої ідеї, коли хлопці на передовій віддають свої життя. Вони нав’язують свої ідеї і я не вважаю це нормальним. Я не хочу бачити, що напівголі люди бігають та висказують свої думки в той час, коли поруч діти спостерігають за цим, гуляючи Хрещатиком. Тому я сьогодні прийшов, щоб підтримати своїх побратимів».

Денис Кошельник, Руслан Кухарчук та інші представники протесту мали розмову із секретарем Київської міської ради Володимиром Бондаренком та заступником голови КМДА Оленою Говоровою. Вони з повагою поставились до позиції учасників протесту. Зазначили, що дозволу на проведення т.з. «Маршу рівності» і «КиївПрайду» не давали. В розмові протестувальники зазначили, що цього не достатньо та попросили ініціювати судову заборону.

В якийсь момент до учасників зібрання підійшла лгбт-активістка Марія Воля. Вона агресивно висловила своє незадоволення позицією українців. Воля назвала всіх учасників протесту «дебілами», в тому числі військовослужбовців.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram