Голова Руху «Всі разом!» запросив Андреа Вільямс до України

Актуально
28.12.2016

З 10 до 18 вересня лідер громадянського руху «Всі разом!» Руслан  Кухарчук перебував у Великій Британії. Основна мета візиту – участь у навчанні в рамках Willberforce Academy. Організатором виступила знана у Європі правозахисна структура Christian Concern. Заходи тривали на території Sidney Sussex Collage у Кембріджі.

Близько сотні професіоналів, лідерів організацій, студентів з усієї Британії зібралися на навчання. Міжнародну делегацію сформували гості з Канади, ПАР та України. Вчені, юристи, експерти з медицини, богослови були викладачами в академії. У тому числі – легендарний англіканський єпископ родом з Пакистану Майкл Назір-Алі.

Willberforce Academy – щорічна ініціатива у Великій Британії, де відбувається навчання для людей і організацій на тему суспільних перетворень на основі християнських цінностей.

Тижневе навчання у Кембріджі цього року завершилося урочистим прийомом за участі члена британського парламенту Джефрі Дональдсона.

Перебуваючи у Лондоні, Руслан Кухарчук також провів спілкування зчленом британського парламенту Девідом Баровзем (David Burrowes).

Також голова української організації запросив засновницю Christian Concern Андреа Вільямс завітати до України для участі у «Всі разом! Форумі» наприкінці січня 2017 року.

 

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram