Голова фракції та депутат «Європейської Солідарності» долучилися до просімейної акції у Харкові

Актуально
14.09.2021
Голова фракції та депутат «Європейської Солідарності» долучилися до просімейної акції у Харкові

У Харкові біля пам’ятника Шевченку 12 вересня проходила акція на захист сімейних цінностей. Паралельно у той час трохи далі організовувався гей-парад. Підтримати природну родину прийшли голова фракції «Європейська Солідарність» Олег Абрамічев та депутат міської ради від цієї ж партії Ігор Пушкарьов. Вони задекларували свою просімейну позицію публічними виступами. А в ексклюзивному коментарі руху «Всі разом!» розповіли про події, які трапилися у Харкові напередодні і змусили депутатів діяти активно на захист інституту сім’ї в Україні.

У неділю, 12 вересня, на противагу гей-параду проходила мирна просімейна акція. До неї долучилися громадські та релігійні організації, приїхала молодь із різних міст Харківської області та України. Також були й харків’яни, які ставали на захист природних цінностей та проти пропаганди ЛГБТ ідеології. Вперше таку акцію підтримали і представники місцевої влади.

В коментарі порталу «Всі разом!» Ігор Пушкарьов поділився історією, яка трапилася у його родині напередодні акції та спонукала діяти. Депутат має внучку, якій виповниться 11 років. Дівчинка ходить в 5 клас. І нещодавно її однокласниця заявила, що вона (однокласниця) лесбійка. Та дівчинка і сама не розуміє, що це означає, але її привабила яскравість і епатажність ЛГБТ-спільноти, каже пан Ігор. «Такі несвідомі та необдумані дитячі рішення приходять через рекламу одностатевого способу життя. Якщо ми дозволимо пропаганду в школах, то інститут сім’ї буде зруйнований». І додає: «Треба не боятися. Якщо природні сімейні цінності – це принципова позиція людини, то не треба озиратися на інших».

А в фейсбуці Ігор Пушкарьов зазначив: «Саме сім’я є запорукою нашої свободи та незалежності. Саме відповідальність перед своїми дітьми та онуками. Бо саме вони є тим корінням, що вростає в нашу землю. Бо вони – те, що залишиться після тебе. І ти в котрий раз стаєш на захист  того, що цінуєш понад усе на цьому світі».

Не лишився осторонь і голова фракції «Європейська Солідарність» у Харкові – Олег Абрамічев. Він також окрім присутності на просімейній акції, зробив публікацію в фейсбуці. Там депутат пише: «Я є християнином та батьком двох дітей, послідовно вважаю що сила нашої держави – у силі та розвитку базової одинці українського суспільства – української родини, сила і розвиток якої і є запорукою нашого демографічного росту, стійкості та економічного зростання нашої країни. Я волонтер який послідовно опікується безпекою нашої держави, і в міру своїх сил допомагаю військовим на передовій які боронять нашу свободу і демократію на передовій, надійніший тил для воїна – це також його любляча родина».

У коментарях під публікаціями депутатів зчитується народна підтримка. Люди пишуть, що треба мати сміливість та волю, аби декларувати та підтримувати сімейні цінності публічно. Рух «Всі разом!» висловлює запевнення у глибокій повазі та підтримує позицію народних обранців. Їх дії можна вважати прикладом для інших міст.

Зазначимо, що влада і поліція очікували силове протистояння і сутички, тому на заходах була велика кількість поліції. Порядок гей-параду охороняли 800 поліцейських і курсантів університету внутрішніх справ, а також 450 бійців Нацгвардії, зокрема силовики з інших регіонів. Все пройшло без сутичок, на відміну від тотожної акції в Одесі, де поліція затримувала та ув’язнювала просімейних активістів.