«ДИСКВАЛІФІКОВАНІ». З’явився реєстр політиків і держслужбовців, які атакують сім’ю

Актуально
27.01.2021
«ДИСКВАЛІФІКОВАНІ». З’явився реєстр політиків і держслужбовців, які атакують сім’ю

Рух «Всі разом!» створив і презентує спеціальний сайт – реєстр державних службовців та політиків, які діють проти інституту сім’ї та природних цінностей. База даних зі списком осіб, які отримали від сімейного руху «червону картку», називається ДИСКВАЛІФІКОВАНІ.

Ресурс створено з метою донесення до українських громадян та українських виборців повноти інформації, щоб всі могли контролювати діяльність представників органів влади та максимально усвідомлено ухвалювати рішення під час місцевих і загальнодержавних виборів.

Сайт представляє собою перелік забанених осіб, які покликані виконувати функції держави або діяти в інтересах виборців. Йдеться про політичних діячів та державних службовців різних рівнів. Зазначений сервіс надає можливість отримати інформацію про депутатів та державних службовців,  які свідомо атакують інститут сім’ї в Україні. В реєстр вони потрапляють через те, що їх слова та/або дії мають ознаки наступного:

— нетолерантне чи вороже ставлення до традиційних природних цінностей та інституту сім’ї (подружжя, батьківства, материнства, дитинства);

— підтримка заходів, спрямованих на пропаганду антисімейних та людиноненависницьких ідей (ЛГБТ, аборти, чайлд-фрі тощо);

— систематичне просування гендерної концепції у політичний, законодавчий і суспільний дискурс.

На сторінці https://vsirazom.ua/ban містяться профайли із дискваліфікованими державними службовцями та політиками. Користувач може в один клік дізнатися про некоректні дії та висловлювання зазначених категорій осіб. Зручна логіка сайту надає можливість ознайомитися із профайлами, які містять опис події та фотографії, посилання на аудіо- , відеозаписи. Сервіс надає можливість відсортувати список за прізвищем, датою та кількістю переглядів.

Нагадаємо, що політичні діячі представляють інтереси своїх виборців і повинні виконувати свої обов’язки в інтересах українських громадян і сімей; державні службовці виконують функції держави та отримують заробітну плату за рахунок платників податків – українських громадян і українських сімей. Раніше Рух «Всі разом!» оголошував про створення онлайн-реєстру дискваліфікованих політиків і держслужбовців. Якщо у вас є інформація про політичного діяча чи державного службовця, який підпадає під зазначені критерії для дискваліфікації, будь ласка, заповніть  форму. А якщо є в наявності фото або ілюстрації виступу або дії — надсилайте на e-mail: Law@vsirazom.ua

 Зауважимо, що недемонстроване особисте життя не представляє інтересу для укладачів реєстру. Беруться до уваги лише публічні дії, демонстративні акти та публічні висловлювання.