Британський парламентарій і християнські правозахисники – спікери Форуму «Рік Реформації: Початок»

Актуально
13.01.2017

В Києві 26-27 січня пройде Форум «Рік Реформації: Початок». На заході особливими гостями та спікерами будуть: почесний парламентарій з Великої Британії разом зі спеціалістами в сфері міжнародного права та релігійної свободи. Цей Форум має стратегічний характер і дає старт різним  кампаніям у рамках святкування 500-річчя Реформації у 2017 році.

Спеціально запрошеними спікерами із Великої Британії стануть Андреа Вільямс та Пол Даймонд.

Андреа Вільямс є генеральним директором Christian Concern і генеральним директором Christian Legal Centre (Християнського центру правового захисту). Андреа представляє «християнський голос», який впливає на закон, засоби масової інформації і уряд. Її місія – захищати християн в громадській сфері і захищати право християн жити відповідно до своїх християнських переконань.

Пол Даймонд – баристер в Сполученому Королівстві Великобританії з 1988 року, фахівець в галузі європейських прав людини. Пол є міжнародним аналітичним експертом в сфері соціально-правових подій у світі. Він веде гучні справи про захист прав християн: багато його досягнень з’являються на перших сторінках газет. У 1991 році він провів аудієнцію з Папою Римським, отримавши від нього благословення.

Коло експертів Форуму доповнять українські парламентарі, провідні громадські діячі, журналісти, практики з різних суспільних галузей.

У перший день заходу вони розкажуть про порядок денний для християнської реформації в семи ключових суспільних сферах. Зокрема, медіа та комунікація, освіта та інновації, політика і влада, мистецтво і культура, громадський та громадянський сектор, економіка і підприємництво.

А другий день буде присвячений сімейній тематиці. Спікери розкриють  стратегії захисту і популяризації сімейних цінностей як основи суспільства. Особливо це стає актуальним нині, коли в Україні розпочалася потужна кампанія руйнування інституту сім’ї на вищому законодавчому рівні.

Подія пройде в готелі «Україна», за адресою: алея Героїв Небесної Сотні, 4. Організаційний внесок учасника – 100 грн. Зареєструватися обов’язково  ТУТ.

Нагадаємо, що Форум «Рік Реформації: Початок» проходить в рамках Національної кампанії розвитку нових лідерів та управлінців для суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей. Традиційно, після Форуму відбудуться навчальні «Всі разом! Сесії». Це три дні поглибленого навчання інструментам перетворень суспільних процесів через євангельські смисли. Навчальні Сесії в Києві пройдуть 9, 10, 11 лютого.

Форум і Сесії вже відбулися в Черкасах та Одесі.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram