Конференція «Україна за сім’ю»: вирішимо проблеми разом

Актуально
24.03.2014

WP_20140320_001

Обмінялися просімейними проектами і вирішили діяти спільно у сімейній проблематиці учасники робочої конференції «Україна за сім’ю» 20 березня.

20 03_8

Серед учасників зустрічі представники сімейного, соціального, молодіжного служінь, служіння допомоги жінкам в кризовій ситуації з різних міст України. Зокрема, Києва, Запоріжжя, Одеси, Черкас, Сум та інших. Також учасниками стали гості з Пермі (Росія).

20 03_4

Основні цілі заходу: створення майданчика для взаємодії, презентація національної стратегії і базових проектів, а також підняття градусу виклику у Тілі Христа з проблем сім’ї.

20 03_10

Відкривав робочу конференцію Стів Вебер, президент Асоціації «Еммануїл». За його словами, ця конференція – час показати Царство Боже. «Найбільша проблема, коли Божі люди роблять Божу роботу своїми силами. Нам потрібна сила Святого Духа. Люди вічні, все інше – тимчасове», – відзначив Стів.

 

20 03_5

Павло Унгурян, народний депутат України VI скликання, керівник Всеукраїнського Форуму Сім’ї, у своїй доповіді виділив три проблемні групи, яким потрібні якісні рішення та перетворення. Це молодь до шлюбу, сім’ї та існуючі загрози для сімей. Вирішувати ж проблеми необхідно на законодавчому, підзаконодавчому рівнях, з місцевою владою в регіонах країни. Крім цього, сімейні цінності потрібно просувати в сферу освіти та просвіти. У цьому процесі беруть участь  церкви, громадський сектор та корпоративна культура (бізнес, мистецтво). Спікер акцентував на медіасфері, як інструменті прищеплення людям правильних поглядів, зокрема, на сім’ю.

20 03 _1

«Мета вуличного соціального фестивалю «Всі разом – за сім᾽ю» – привернути увагу мешканців і журналістів до сімейного співтовариства, сформувати асоціацію у свідомості людей між вуличними святами і саме сімейною тематикою» , – говорив журналіст і глава громадянського руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук. Разом з ним учасники конференції дивилися відео фестивалю попереднього року і розбирали можливі формати проведення вуличних акцій цього року. Це може бути найпростіший варіант – хода та мітинг; розширений – з соціальним містечком. Останній може включати, наприклад, атракціони і батути для малюків, майданчик для естафет і спортивних змагань, збір підписів ЗА просімейні закони, намет з фахівцями по сімейному консультуванню тощо. У комплексний же формат проведення соціального фестивалю «Всі разом – за сім᾽ю» додається ще й святковий концерт. Сама ж стратегія таких святкувань передбачає проведення сімейних заходів в багатьох містах України в один – два дні.

20 03_9

Учасники з різних міст запропонували провести сімейні фестивалі у себе на місцях. Так, представники з Сум, Одеси, Запоріжжя, Херсона, Слов’янська і невеликого містечка Дунаївці згодні організувати сімейні свята у своїх містах. При цьому, в деяких населених пунктах це вже буде не перший досвід. Наприклад, в Одесі щорічно організовують спортмістечко для мешканців міста, в Дунаївцях вже була хода з просімейними гаслами, а в Сумах активісти руху за сім᾽ю назвали Сумщину «краєм щасливих сімей». Соціальний фестиваль «Всі разом – за сім᾽ю» вирішили провести по містах України 17 та 18 травня.

20 03_6

Пастор церкви «Добра вість», керівник проекту «Ти будеш знайдений» Петро Дудник розповів про проект «Сімейні канікули». Цей проект став відповіддю на питання: як зробити людей щасливими. На його думку, щасливими людей роблять взаємини та усиновлення дитини в сім’ю. Свої слова Петро підтвердив статистичними даними: 85 % відчуття щастя згідно з соціологічним дослідженням перебуває у сфері взаємин. І, звичайно ж, особистим прикладом. Адже у них з дружиною семеро усиновлених дітей. Віталій Орлов, пастор і керівник тренінгового центру для сімей IM FAMILY, розповів про служіння сім’ям «зі стажем» «Друге дихання», де подружжя відкриває себе заново.

20 03_7

Адріан Буковинський, експерт з питань сімейної політики та кандидат філософських наук, представив практичний курс, який він проводить парам, які планують одружитися. На основі такого курсу вже розроблена державна програма підготовки фахівців, які консультують молоді пари з подружнього життя. На курсі майбутні молодята відповідають собі на питання, що таке любов, вірність, чесність, довіра. У чому відмінність закоханості і любові, що таке прощення. Оцінюють свою готовність до вступу у шлюб. Також на курсі йдеться про медичні аспекти. Готувати фахівців планують у всіх містах України.

Учасники обмінялися контактами та узгодили план дій на 2014 рік. Найближча національна подія – соціальний фестиваль «Всі разом – за сім᾽ю» пройде по містах України 17-18 травня.

Прес – центр «Всі разом!»

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram