Адріан Буковинський поділився стратегією розвитку сімейної політики в Україні

Актуально
22.03.2016

21 березня громадянський рух «Всі разом!» організував відкриту зустріч із Адріаном Буковинським у некафе «БеседніZzа». Її відвідали близько тридцяти учасників, серед яких – представники громадських організацій та ЗМІ. Під час гарячої дискусії Буковинський описав ситуацію, що виникла навколо посади урядового уповноваженого з питань сім’ї та сімейних цінностей. Він також розповів про необхідність функціонування на урядовому рівні профільного органу,який відповідав би за реалізацію сімейної політики в Україні.

bukovynskij

За словами гостя, хвиля протестів, яка виникла в результаті непорозумінь навколо цієї посади, свідчить про гостру потребу суспільства в створенні такої державної інституції. Адріан розкрив причини високого відсотку розлучень. А це відсутність чіткої державної позиції у підтримці сім’ї та проінформованості громадян в сімейній тематиці . Для порівняння експерт навів статистику розлучень пар, яких він консультував (з 300 пар за 10 років розлучилися лише 2), що складає менше 0,5% та офіційну статистику розлучень в Україні за 2015 рік – 44,3%. Результати вражаючі! «Проблему потрібно не вирішувати, а попереджувати!» –  зазначив Буковинський. І для цього він має стратегію. Варто зазначити, що Адріан професійно займається питаннями сім’ї та подружнього консультування понад 20 років.

bukovynskij2
«Щоб отримати диплом спеціаліста, людина вчиться щонайменше 16 років в школі та інституті, – ділиться спікер. – А скільки часу людина вчиться для створення власної сім’ї? Адже це не менш відповідально. Яку підготовку людина проходить, коли приймає рішення вступити в шлюб?» Саме тому гість вбачає необхідність у формуванні програм підручників та створенні нової спеціальності в класифікаторі професій. Це задовольнить потребу суспільства як в інформації, так і в професійних кадрах. До того ж, в регіонах є потреба в проведенні курсів та тренінгів. Уже є викладачі та вчителі, які готові навчатися, щоб у майбутньому викладати лекції про принципи побудови щасливого подружжя.

Адріан наголошує, що уряд має сприяти зміцненню інституту сім’ї. Це закріплюється Конституцією та Сімейним кодексом України. Фактично українці не отримують від влади того, що передбачено Конституцією. Органу, який би забезпечував розвиток сім’ї та сімейних цінностей в Україні, просто не існує. Наразі, питання із посадою уповноваженого у справах сім’ї є відкритим.

bukovynskij3

В обговоренні учасники висловили думку, що ЛГБТ-спільноти останнім часом стають більш агресивними в питаннях просімейного характеру. Вони ж і  протестують щодо появи посади уповноваженого у справах сім’ї, а також виступають проти зміцнення українських сімей.

В підтримку Адріана до уряду звернулися Всеукраїнська Рада Церков, десятки громадських організацій. Активність користувачів соціальних мереж в цьому питанні не залишилась непоміченою. Вони теж солідарні з Буковинським.

Нагадаємо, що громадянський рух “Всі разом!”звернувся до Уряду з проханням залишити посаду урядового уповноваженого у справавх сім’ї, а також закріпитти на ній  Буковинського Адріана Йосиповича.

Прес-служба “Всі разом!”

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram