Громадянський рух «Всі разом!» звернувся до Уряду з проханням залишити Адріана Буковинського на посаді уповноваженого у справах сім’ї

Актуально
21.03.2016

Громадянський рух «Всі разом!» в особі Руслана Кухарчука звернувся зі зверненням до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з вимогою залишити Адріана Буковинського на посаді урядового уповноваженого у справах сім’ї.

Нагадаємо, 2 березня уряд офіційно призначив на цю посаду Адріана Буковинського, а 8 березня у ЗМІ з’явилося повідомлення про оголошення конкурсу на цю посаду без жодного про це повідомлення Адріана.
А вся річ у тому, що за вихідні дні з 5 по 8 березня, коли уповноважений ще не встиг приступити до своїх прямих обов’язків, активісти політичного ЛГБТ-руху підняли бунт. Вони віднайшли цитату Адріана за 2013 рік, де він відверто висловив свою позицію щодо негативного ставлення до ідеології руху гомосексуалістів. Отож, у зв’язку з тиском цих спільнот на уряд, Арсеній Яценюк призупинив заміщення цієї посади Адріаном, призначив перевірку та оголосив конкурс по відбору нових кандидатів на це місце.
Громадянський рух «Всі разом!» підтримує позицію Буковинського. Цитата з листа на адресу голови уряду: «Відношення Адріана до ідеології руху гомосексуалістів вважаємо виправданим, оскільки сім’я – це законний союз виключно чоловіка та жінки, де народжуються діти».

bukovunskuj i kyxarchuk
Голова «Всі разом!» Руслан Кухарчук вже не перший рік співпрацює з Буковинським, а тому знає і його особисті якості. «Сам Адріан успішний сім’янин, порядний чоловік та дбайливий батько, – йдеться у листі. – Ці його якості проявляються у повсякденному житті. Він є також зразковим християнином, має беззаперечний авторитет серед церков різних конфесій».
Позиція громадського руху «Всі разом!» у тому, щоб зберегти позицію інституту урядового уповноваженого у справах сім’ї та сімейних цінностей, а також забезпечити його успішне функціонування Кабінетом Міністрів. А стосовно посади урядового уповноваженого – затвердити на ній Буковинського Адріана Йосиповича.
На думку «Всі разом!», Адріан Буковинський є найкращим спеціалістом у сімейній політиці України. Він є президентом всеукраїнського благодійного фонду “Сім’я”, співавтором законопроектів в сфері державної сімейної політики, доктором філософських наук, керівником програми «Щаслива сім’я» Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської держадміністрації. Також є членом правління національного Альянсу «Україна за сім’ю», автором і ведучим програм по підготовці наречених до життя у подружжі.

Прес-служба “Всі разом!”

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram