ІТ-компанія SOFT.UA: скандал, “масована атака” від ЛГБТ. Дмитро Асмагілов у Кабінеті експертів

Експертиза
19.07.2023
ІТ-компанія SOFT.UA: скандал, “масована атака” від ЛГБТ. Дмитро Асмагілов у Кабінеті експертів

«Мені не вірили, що представники ЛГБТ, отакі «мімішні та добрі», насправді є ядовитими», – про підсумки так званого «прайд місяця» у Кабінеті експертів.

Дмитро Асмагілов, ІТ-підприємець, військовий та сім’янин, наприкінці червня разом зі своєю командою зазнав хвилю хейту з боку угрупування. Лише за те, що його працівники IT-компанії SOFT.UA опублікували вакансію на посаду оператора кол-центру з вимогою «Не відноситись до ЛГБТ-спільноти». Саме через це працівники компанії стали ворогом №1 для гомосексуалістів. Портал Work.ua, де була оприлюднена вакансія, попросив видалити цей пункт.

«Вони дискримінували нас, як людей природного бачення, до того ж, на своїй території», – зазначає гість.

У студії Кабінет експертів Дмитро розповідає, що не вперше зіштовхнувся з цим злом. «Орієнтовно у 2015-2017 році мене попросили видалити вакансію. Хоча я не розбирався до кінця з ситуацією, адже це заважало моєму бізнесу. Але пробував скаржитись, сперечатись», – розповідає керівник Асмагілов.

Цього разу схожа ситуація, але зовсім інша реакція. З боку ЛГБТ-угрупування полились прокльони, погрози, лайлива лексика, загалом цілеспрямована атака на електронну пошту, смс, дзвінки. Весь цей бруд приходив на особисті й робочі контакти працівників та керівника Дмитра Асмагілова.

Такими агресивними діями, вони лише вкотре переконали команду SOFT.UA у справжній сутності свого угрупування. Більше про скандал через вакансію та як з цим пов’язане ІТ-середовище дивіться у новому випуску!

Нагадаємо, що Кабінет експертів – це аналітичний центр руху “Всі разом!”. Його резиденти генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Щотижня ютуб-канал Кабінету експертів публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проектів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram