РЕЗОЛЮЦІЯ всеукраїнського соціального фестивалю «Всі разом – за сім’ю!»

Експертиза
18.05.2014

Зважаючи на посилення гострих соціальних проблем в українському суспільстві, тенденції до втрати моральних та духовних орієнтирів, ми, громадяни України, громадські і релігійні організації, об’єдналися для проведення всеукраїнського соціального фестивалю «Всі разом – за сім’ю!» Його метою є гуртування суспільства для вирішення існуючих в Україні соціальних негараздів, підвищення рівня відповідальності населення, популяризації сімейних цінностей і здорового способу життя.

Ми вважаємо, що важливою передумовою збереження, розвитку і процвітання Української держави є захист і підтримка інституту сім’ї. Саме тому від органів державної влади і місцевого самоврядування вимагаємо наступного:

1. Інтереси інституту природної сім’ї вважати пріоритетними у діях, ініціативах і рішеннях. Публічно декларувати і забезпечувати комплексну підтримку батьківству, материнству, дитинству.

2. Забезпечити повноцінне виконання чинної Державної цільової соціальної програми підтримки сім’ї. Під час укладання нових програм залучати максимальну кількість фахових просімейних організацій.

3. Впровадити системне викладання у школах курсу «Сімейні цінності» і включити його в інваріативну (обов’язкову) складову шкільної програми.

4. Унеможливити законодавчі і адміністративні рішення і дії, які зазіхають на традиційні сімейні і християнські цінності.

5. Формувати і реалізовувати сімейну політику країни як складову національної стратегії і розглядати її в контексті національної безпеки.
Резолюція ухвалена голосуванням учасників всеукраїнського соціального фестивалю «Всі разом – за сім’ю»
18 травня 2014 року.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram