Став відомим порядок денний і промовці Форуму “Всі разом!” у Кривому Розі
На державні свята: 28-29 червня 2018 у Кривому Розі пройде християнський громадянський Форум “Всі разом!” Подія неабияк зацікавила місцевих громадських активістів та експертів. Прийшов час розказати про порядок денний та команду спікерів заходу.
Форум “Всі разом!”- є дводенною подією, яка збирає місцевих лідерів громадських організацій і рухів, підприємців, церковних служителів, співробітників органів місцевої влади, журналістів, освітян та науковців, культурних діячів, політиків, студентів і просто зацікавлених людей. Стоїть завдання – спільно напрацювати та реалізувати стратегію кращих перетворень в Україні на основі християнських цінностей. Запропонувати і продемонструвати практичні шляхи для успішного і сталого розвитку міст і держави. Ключовими для обговорення стануть теми: сім’я та шлюб, культура та мистецтво, політика і влада, громадянський сектор, освіта та іновації, медіа та комунікація, економіка та підприємництво.
РЕЄСТРАЦІЯ НА ФОРУМ “ВСІ РАЗОМ!”
Промовцями заходу будуть відомі лідери і ключові персони з зазначених семи сфер. Вони запропонують глобальне бачення суспільних трансформацій на базі християнського світогляду. Кожний виступ спікера покликаний передати стратегію. Спонукати учасників персонально долучитися до творення суспільних змін, стати лідерами і виконавцями в процесі переображення України. Детальніше про виступи на Форумі.
Руслан Кухарчук, голова Громадянського руху “Всі разом!”, президент Асоціації журналістів “Новомедіа”. Він виступатиме по темі масової комунікації в секулярному просторі, а також стратегічної адвокації християнських цінностей через організовану громаду. Аналізуватиме урядовий План дій по захисту прав людини до 2020 року. Пан Руслан розкриє закладені в цей документ положення, які підривають демократичні підвалини і руйнують інститут сім’ї в суспільстві. Поділиться алгоритмом і інфраструктурою творення змін.
Олеся Шніцер, координатор освітніх програм Християнської Служби Порятунку у сфері фінансової грамотності. Провідний спеціаліст сектору фінансової грамотності відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Автор тренінгу «Добрий управитель: що Біблія говорить про гроші». Вона розкриє практичні питання сучасних технологій ведення бюджету із розумними витратами часу, говоритиме про інвестиції в Україні та їх ризики, кредитні заборгованості та способи виходу з них, спільний бізнес для сім’ї та багато іншого.
Олександр Жуковін, директор Інституту сучасного мистецтва, доктор філософії, доцент кафедри режисури НАКККІМ у Києві. Директор і художній керівник християнського театру «Апостол», арт-студії Sintez-Style. З 2012 року – генеральний директор, головний режисер і актор антрепризного проекту «Культурний капітал». Як актор і каскадер знявся у понад 40 художніх фільмах і серіалах. Режисер Сімейного Фестивалю “Всі разом!” на Поштовій площі. Пан Олександр говоритиме про те, як підготувати великий вуличний івент: зібрати організаційну команду, написати програму та наповнити її контентом, планувати та залучати партнерів. Відповідатиме на питання учасників Форуму.
Ігор Плохой, депутат Вилківської об’єднаної територіальної громади. З листопада 2015 по січень 2018 рр. обіймав посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кілійської міської ради. З листопада 2017 року і по цей час – депутат Вилківської об’єднаної територіальної громади. Має досвід активної громадської діяльності. Голова ГО «Капеланське служіння війську» та ГО «Християнський національний фронт». Пан Ігор розкаже про віруючих людей у владі і політиці: етичні принципи і високий професіоналізм. Розкриє сутність конфлікту християнських парадигм погляду на суспільство, форми суспільної активності християн: горизонтальна та вертикальна моделі; ефект дослідження “Уран-325”, “Сотої мавпи” і критичної маси для змін навколо та багато іншого.
“Ми можемо напрацювати стратегії, побудувати концепції, механізми, інструменти… Але, хто буде в Україні носієм цього розуміння, хто будуть тими агентами впливу та агентами змін? Чи наберемо ми необхідну критичну масу для суспільних перетворень, яких ми так прагнемо у нашій державі?”, – говорить Ігор Плохой.
Також він розкаже про виборчу кампанія 2019 – виклики та спільну відповідальність християн в своїх громадах. Ділитиметься досвідом походу у владу та успішним кейсом практичних змін на посаді заступника керманича міста і депутата ОТГ.
Роман Полікровський, міський голова Збаража. Був обраний головою постійної комісії з питань духовності, культури, мистецтва та національного відродження Збаразької районної ради. Сприяв прийняттю рішення «Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів» та підписав Угоду мерів. Кардинально змінив підхід в розпорядженні майном комунальної власності, земельного та водних ресурсів, робіт соціальної сфери. В 2015 році з рук Архієпископа Митрополита Львівського Римсько-католицької Церкви Мечислава Мокшицького отримав медаль Ладіслава Керніцького, нагороджений Грамотою Верховної ради України та Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Спікер розкриє бачення нових міст через реформоване місцеве самоворядування. Що для цього потрібно? Як кожному християнину долучитися до цього процесу? Пан Роман розкаже про досягнення і кардинальні зміни, які йому вдалося досягти займаючи посаду голови міста.
Олег Подкопаєв, пастор церкви “Дім Хліба-Західний” розкриє місцеву проблематику та можливості впливу місцевої громади на стан сім’ї та батьківства.
Альбіна Паренюк, президент Благодійного фонду “Дари навчання”, співзасновник Міжнародного альянсу для розвитку християнської освіти. Працює в Лабораторії постнеокласичних досліджень при Національній Академії Наук України. Вивчає і викладає методологію концепції цілісності в розвитку суспільства. Виступає експертом-аналітиком в системі організації дошкільної та інклюзивної освіти, а також методології заснування приватних закладів освіти. Розробляє законодавчі ініціативи по реформуванню освітньої галузі.
Пані Альбіна аналізуватиме освітянську реформу “Нової української школи” у світлі християнської системи координат. Розкаже про гендерну антидискримінаційну експертизу підручників, напрацьовані інструменти взаємодії з Міністерством освіти і науки України та створені експертні продукти щодо змін до реформи.
Павло Валенчук, пастор церкви Преображення Господнього, магістр теології покаже роль християнства в сучасній культурі. Він ділитеметься тезами про готовність віруючих створювати цікаві культурні продукти, використовуючи при цьому різні форми і жанри мистецтва для діалогу з секуляриним суспільством. Також спікер презентуватиме культурологічні ініціативи, реалізовані в Черкасах.
Олена Хачатрян, голова Житомирського Благодійного фонду “Сім’Я”, благодійниця, громадська діячка. Заснувала фестивалі дитячої творчості “Перлина Полісся”, “Весняні барви”. Організовує та проводить міський щорічний фестиваль сім’ї “Family fest”. Впроваджує дитячий проект “City work – місто професій”. Спікер ділитиметься дієвими інструментами співпраці організованої громади з місцевою владою. Презентуватиме приклади реалізації спільних із владою проектів у громаді.
28 червня на Форумі загалом підніматимуться питання суспільно-політичного характеру, а 29 червня на Форумі буде присвячено освітянській та сімейній тематиці.
Запрошуємо всіх зацікавлених в участі у Форумі “Всі разом!” в Кривому Розі реєструватися!
Це можна зробити на сайті: https://vsirazom.ua/forum або за телефоном: (068) 100-7093.
Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram