Наталія Холоденко про «зміну статі» у інтерв’ю: дискредитована мужність і тренди, які треба лікувати
«Там, де треба лікуватись – ми робимо з цього тренд», – сказала Наталія Холоденко у інтерв’ю на ютуб-каналі Дмитра Шевчука.
Одна з найпопулярніших українських психологів Наталія розповідає, що її глобальне ставлення до «трендових» у Європі ідентифікацій: “змін статі”, котиків, собачок і тому подібного лояльне. Проте, якби це сталось конкретно у її сім’ї, вона б дозволила це «тільки через свій труп». У розмові вона зазначає, щоб відповіла б своїй дитині у разі її бажання щось змінити: «Спочатку мене вбий, а потім обирай стать, яку захочеш, любе-голубе, що тобі подобається…».
На її думку, підтримка та лояльність до “змін статі” – агресивні тенденції у суспільстві. Але мало хто думає, як на фоні цього тяжко традиційній сім’ї. «Як же важко бути жінкою, яка вигодувала дітей грудьми. І це ніхто не підтримує», – зазначає психолог. Наталія Холоденко запитала ведучого, чи бачив він колись парад матерів, які годують грудьми? Відповідь була очевидною – не бачив.
«Блін, ну це ж робота. Я годувала двох дітей. Ніхто в суспільстві цьому не сприяє», – каже Наталя, експерт та учасниця багатьох проєктів на телеканалі СТБ. У бесіді з ведучим Дмитром Шевчуком дійшли до висновку, що наразі більшість чоловіків не знають, що таке народити, вигодувати дитину, хоча б перші два роки її життя.
Як зазначає психолог: «Те, що відбувається зараз зі «змінами статі» – це крах і фіаско чоловічого роду». Цим твердженням, вона підкреслила важливу роль батька у виховному процесі. Адже дискредитована мужність негативно впливає на формування хлопців і дівчат. З огляду на це, коли діти дорослішають є певний ризик. В Україні є багато сімей і дітей у яких не було батька. Причини цього різні, наприклад алкоголь, розлучення. Тому подібні руйнівні тенденції, які ми бачимо у суспільстві – лише наслідок. Також вона додала, що це вже підтверджено статистичними дослідженнями.
«Тобто розумієш, бути чоловіком вже не вигідно. Бо до тебе є якісь вимоги. А бути не зрозуміло, котиком чи собачкою стало нормою. Відповідно, що відповідальності від них ніхто не очікує», – говорить Наталія Холоденко. Внаслідок цього за її словами, формуються люди, яким тяжко проживати повноцінне життя.
Нагадаємо, що музикант Скрипка також раніше висловлювався про загрозу депопуляції. На його думку, страшними інструментами цього є війна, хвороби, епідемії, фемінізм і ЛГБТ.
Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram